zdjecie 171

Młodziczki Nike Ostrołęka utrzymały się w III lidze

Siatkówka 20 grudnia 2021 2 Komentarze

Młodziczki OTPS Nike Ostrołęka po raz kolejny utrzymały się w rozgrywkach III ligi na Mazowszu. Mimo słabego początku turnieju, podopieczne Urszuli Kosek pokazały charakter i zakończyły zmagania na trzecim miejscu, dającym pozostanie na trzecim poziomie w województwie.

Drużyna OTPS Nike przegrała z Saska Warszawa 0:2 i z Metrem Warszawa 0:2, po czym wygrały z Radomką Radom 2:0 i Spartą Grodzisk Mazowiecki 2:0. Te zwycięstwa zdecydowały o tym, że Nike utrzymuje się w III lidze!

W turnieju młodziczek zagrały: Karolina Ochenkowska, Martyna Żebrowska, Oliwia Kolwicz, Magdalena Sutnik, Aleksandra Stojke, Emilia Lutrzykowska, Marcelina Madej, Oliwia Prosińska, Maja Kowalska, Kornelia Kuśmierczyk, Julia Wójcik, Róża Szczepanek, Eliza Żebrowska. Zespół prowadzi trener Urszula Kosek.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
22:32, 20 grudnia 2021

Rocco

Brawo. Dorodne dziewczyny!


...
18:35, 21 grudnia 2021

Bura

Niby wszystko mamy, kolejne klasy siatkarskie w szkołach, a pół Mazowsza nam ucieka. Trzeba szybko znaleźć przyczynę i je gonić, bo za chwilę strata może być nie do odrobienia.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.