Młodziczki Nike Ostrołęka z utrzymaniem w III lidze

Siatkówka 29 listopada 2021 2 Komentarze

27 listopada w Warszawie młodziczki OTPS Nike Ostrołęka walczyły w turnieju III ligi. Mimo osłabienia brakiem kapitan Julii Śledziewskiej, zawodniczki z Ostrołęki zaprezentowały się z dobrej strony.

Zespół Nike w stolicy przegrał ze Spartą Warszawa 0:2, wygrał z Radomką Radom 2:1, uległ Esperanto Warszawa 1:2 oraz pokonał Spartę Grodzisk Mazowiecki 2:0. Dwa zwycięstwa i dwie porażki pozwoliły zająć trzecie miejsce w turnieju ligowym, co oznacza, że Nike utrzymuje się w III lidze.

 
Ekipa OTPS Nike, pod wodzą trener Urszuli Kosek, zagrała w składzie: Martyna Żebrowska, Eliza Żebrowska, Karolina Ochenkowska, Oliwia Prosińska, Marcelina Madej, Aleksandra Stojke, Magdalena Sutnik, Urszula Zalewska, Emilia Lutrzykowska, Maja Kowalska, Kornelia Kuśmierczyk, Oliwia Kolwicz. 
 
Wyróżniona w drużynie Nike została Oliwia Kolwicz. 
 
Więcej na facebookowej stronie klubu:

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
16:33, 30 listopada 2021

Prezesie

Za kilka miesięcy będzie Pan miał w młodziczkach ponad 40 dziewcząt (narybek z klas sportowych o profilu siatkarskim). Dobrze byłoby wzorem najsilniejszych klubów (Legionovia, Metro, MOS, Sparta, Atena) zrobić w młodziczkach 2 grupy (starsze i młodsze dziewczyny), z możliwością przejścia utalentowanych dziewczyn z młodszego rocznika do starszego. Jeśli treningi będą odbywały się w dotychczasowej formule to dużo dziewczyn z potencjałem zrezygnuje, bo nie będzie łapać się do składu. Treningi w tak licznej grupie tez nie będą przynosiły wymiernych efektów, za to sparingi i rywalizacja pomiędzy dwoma grupami młodziczek już tak. Liczę na szybki powrót młodziczek do 1 ligi. Jest szansa, ze przy tak licznej grupie w 2022 roku w finałach Mazowsza będziemy mieli  drużynę Nike, a to zaprocentuje później w kadetkach, juniorkach oraz czego życzę sobie i Panu - w seniorkach.

ocena: -         zgłoś
...
21:40, 30 listopada 2021

Natalia

Jeśli faktycznie będzie ponad 40 dziewczyn to Ula powinna zostać przy swojej grupie, a młodsze powinien wziąć nowy trener. Może Tomek P. by przygarnął dziewczyny i pociągnął aż do seniorek. Przy takiej liczbie dziewczyn w każdym kolejnym roczniku, będzie szansa wystawić za parę lat drużynę seniorek z własnych wychowanek. Wszystkie przecież nie wyjadą na studia.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.