zdjecie 2262

Młodziczki Nike w formie przed turniejem o rozstawienie

Siatkówka 24 września 2015 Komentarzy

Młodziczki OTPS Nike Ostrołęka zwyciężyły w rozgrywanym w ubiegłą sobotę turnieju Danex Cup 2015. Z Siemiatycz nasze siatkarki przywiozły złote medale, lecz przed nimi już kolejne wyzwanie. W najbliższą niedzielę w Ostrołęce odbędzie się turniej rozstawieniowy.

Młodziczki OTPS Nike Ostrołęka zwyciężyły w rozgrywanym w ubiegłą sobotę turnieju Danex Cup 2015. Z Siemiatycz nasze siatkarki przywiozły złote medale, lecz przed nimi już kolejne wyzwanie. W najbliższą niedzielę w Ostrołęce odbędzie się turniej rozstawieniowy.

W turnieju wystartowało dziewięć zespołów. Zostały one podzielone na trzy grupy i grano trzy sety bez względu na wynik. W następnej fazie zespoły z poszczególnych miejsc w grupach rywalizowały również systemem gry w grupach o miejsca 1-3, 4-6, 7-9.

Ostrołęcki zespół trafił do grupy z drużynami Olimpii Węgrów i Wrzosu Miedzyborów. Obydwa mecze zostały pewnie wygrane i ekipa Nike awansowała do grupy finałowej. Tu przeciwnikami ostrołęczanek była drużyna gospodarzy Danex Siemiatycze i Dolina Nieporęt.

W pierwszym z tych meczów podopieczne Tomasza Pakieły odniosły efektowne zwycięstwo 3:0 nad gospodyniami zawodów. Drugie starcie również zostało wygrane przez nasze zawodniczki - w stosunku 2:1. Młodziczki z Ostrołęki zaprezentowały się bardzo dobrze i zasłużenie triumfował w całym turnieju. Jak podkreślają trenerzy, z meczu na mecz widać coraz lepsze zrozumienie na boisku i jakość gry. Wyróżnienie dla najlepszej zawodniczki Nike trafiło do Gabrieli Lendzioszek.

Skład Nike: Natalia Mierzejewska, Klaudia Lendzioszek, Zofia Dudziec, Karolina Żebrowska, Maria Sobczak, Marta Komosińska, Gabriela Kosek, Wiktoria Lipka, Sandra Zuśka, Gabriela Lendzioszek i Zuzanna Brewczyńska. Trener: Tomasz Pakieła.

W najbliższą  niedzielę młodziczki OTPS Nike wezmą udział w turnieju rozstawieniowym, który odbędzie się w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 przy ul. 11 listopada 20. Ostrołęczanki zagrają przeciwko Olimpowi II Mińsk Mazowiecki, NOSiRowi Nowy Dwór Mazowiecki oraz Trójce Kobyłka. Poniżej pełen program turnieju.

Terminarz gier turnieju rozstawieniowego w Ostrołęce - 27.09:

10.00 Nike Ostrołęka - Trójka Kobyłka
11.15 Olimp Mińsk Maz. II - NOSiR Nowy Dwór Maz.
12.45 Trójka Kobyłka - NOSiR Nowy Dwór Maz.
14.00 Nike Ostrołęka - Olimp Mińsk Maz. II
15.30 Olimp Mińsk Maz. II - Trójka Kobyłka
16.45 NOSiR Nowy Dwór Maz. - Nike Ostrołęka

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.