Mocno Troszyn! Znów "przybili piątkę" Oskarowi Przysucha

Piłka nożna 11 marca 2023 5 Komentarzy

KS CK Troszyn doskonale rozpoczął wiosnę w IV lidze mazowieckiej. Piłkarze prowadzeni przez trenera Michała Złotkowskiego zmierzyli się w Przasnyszu z Oskarem Przysucha. I tak, jak jesienią, strzelili rywalom pięć goli, inkasując trzy punkty.

Wiosenne strzelanie ligowe dla Troszyna rozpoczął Kacper Matusiak, który w 9. minucie trafił do siatki po asyście Wierzbowskiego. Trzy minuty później było 2:0 po golu Juniora, a chwilę później... powtórka z rozrywki. Wierzbowski-Matusiak, ten drugi trafia do siatki i w 13. minucie już 3:0 dla Troszyna.

Początek był niezły, ale kolejne dwa gole zdobyli przyjezdni. W 17. minucie Przemysław Wicik strzelił pierwszego gola dla Oskara i z wynikiem 3:1 obie drużyny zeszły na przerwę.

Drugą połowę lepiej rozpoczął Oskar. W 49. minucie rzut karny wykorzystał Tomasz Bogołębski i był to kontaktowy gol dla Oskara. Taki wynik długo się jednak nie utrzymał, bowiem w 56. minucie Matusiak skompletował hat-tricka, tym razem dobijając strzał Juniora. Wynik w 88. minucie ustalił Filip Woźnica, egzekwując rzut karny po faulu na nim samym. Skończyło się wynikiem 5:2 dla Troszyna.

KS CK Troszyn zagrał w składzie: Subczyński - Sitek, Szyszkowski, Gąska, Karabin - Pragacz, Luchyk, Wierzbowski (82' Tyska M.) - Junior, Matusiak (73' Woźnica), Hlyvyi (70' Dmitruk)

Przypomnijmy, że jesienią Troszyn wygrał z Oskarem 5:1.