zdjecie 2298
zdjecie 2298

Monika Kujawa mistrzynią Ostrołęki!

Inne 06 grudnia 2018 2 Komentarze

Monika Kujawa z ZSZ 2 została mistrzynią Ostrołęki szkół średnich w tenisie stołowym pań! Srebro trafiło do Łucji Pisiak z I LO, a brąz - do Martyny Trzcińskiej, także z I LO.

Monika Kujawa z ZSZ 2 została mistrzynią Ostrołęki szkół średnich w tenisie stołowym pań! Srebro trafiło do Łucji Pisiak z I LO, a brąz - do Martyny Trzcińskiej, także z I LO.

Do XVII Mistrzostw Ostrołęki Szkół Średnich w rywalizacji indywidualnej w tenisie stołowym kobiet zgłosiło się 37 zawodniczek z siedmiu ostrołęckich szkół. Frekwencja była wyższa niż w ubiegłych latach i dziewczyny zostały rozlosowane do drabinki na 48 zawodniczek. Walka odbywała się do dwóch wygranych setów (do 11 punktów) i do dwóch przegranych meczów.

Rozstawione zawodniczki - faworytki: Martyna Trzcińska, Łucja Pisiak, Magda Ciszkowska i Monika Kujawa nie dały szans rywalkom i to waśnie One zajęły cztery pierwsze miejsca w turnieju.
W meczu finałowym Monika Kujawa wygrała z Łucją Pisiak 13:11, 8:11, 11:7 (2:1).Mecz o czwarte miejsce zakończył się zwycięstwem Martyny Trzcińskiej, która pokonała Magdę Ciszkowską 2:0. Tym samym Ciszkowska zajęła 4 miejsce, a Trzcińska mogła walczyć jeszcze z Pisiak o drugą lokatę. Pisiak ostatecznie pokonała Trzcińską 12:10, 12:10 (2:0) i tym samym zdobyła srebro.

Cztery najlepsze zawodniczki zostały udekorowane pamiątkowymi dyplomami, a trzy pierwsze medalami i pucharami. Organizatorem Mistrzostw był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Kolejne zmagania tenisistów już w poniedziałek 10 grudnia - tym razem zagrają panowie.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
11:35, 06 grudnia 2018

beo

pan Dabrowski  wcale sie nie zmieniasuper gosc pozdrawiam Nauczyciele wf bierzcie z tego pana przyklad  zawsze mile tego pana wspominam zawsze mial dobre podejscie do uczniow  


...
16:32, 06 grudnia 2018

!!

A GDZIE DEREKTOR?Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.