MP U-16 Kobiet: Unia Basket przegrała z MKS Kutno [ZDJĘCIA, WYNIKI, TABELE]

Koszykówka 23 maja 2012 Komentarzy

Koszykarki Unii Basket przegrał z MKS Sirmax Kutno w meczu 4. kolejki grupy A rozgrywanych w Ostrołęce finałów Mistrzostw Polski U-16 Kobiet.

Podopieczne Macieja Kruszewskiego szczególnie słabo zagrały w pierwszej kwarcie przegranej 17:9. Po dwóch kwartach przegrywały już 12 punktami. Ambitnie walczące Ostrołęczanki zdołały doprowadzić na minutę przed końcem meczu do różnicy tylko 3 punktów, niestety na nic więcej nie starczyło czasu i sił.

Aby awansować do półfinału nasze koszykarki muszą w czwartek wygrać z Wisłą Kraków. Mecz zostanie rozegrany na sali sportowej ZS nr 5. Początek spotkania godz. 17.30.

MKS Sirmax Kutno - MUKS Unia Basket Ostrołęka 58:52 (17:9, 14:10, 11:15, 16:18)
Unia Basket: Martyna Stachacz, Klaudia Jachimczyk, Kinga Mordecka, Kinga Jakubiak 15, Dominika Skrzecz 5, Milena Kołoszko, Paulina Jarka, Aleksandra Grzyb 9, Patrycja Jarka 5, Patrycja Wołosiuk 18.