Mundialowa STREFA KIBICA w Ostrołęce! Oglądaj mecze na dużym ekranie

Piłka nożna 08 czerwca 2018 0 Komentarzy

Jak wcześniej zapowiadano, wkrótce w Ostrołęce rusza Strefa Kibica z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Do wspólnego oglądania meczów zapraszają "Bistro do Syta", "New York Pizza" oraz sala zabaw "Morska Kraina".Początek Mistrzostw Świata w piłce nożnej zaplanowano na 14 czerwca. Na początek gospodarze mistrzostw - Rosja - zmierzą się z Arabią Saudyjską. Mecze Polaków czekają nas 19 czerwca (z Senegalem), 24 czerwca (z Kolumbią) i 28 czerwca (z Japonią).

WSZYSTKIE mecze Mistrzostw Świata w piłce nożnej obejrzycie na dużym ekranie w hali targowej Feniks, na pierwszym piętrze. Dla kibiców dostępne jest oczywiście pyszne jedzonko - obiady i przekąski z Bistro do Syta, najlepsza pizza z New York Pizza, jak również zimne napoje. Strefa Kibica jest przyjazna dla rodzin - dzieci w czasie meczu mogą bawić się w sali zabaw Morska Kraina. To znakomita oferta na spędzenie mundialu w rodzinnym gronie!

Zapraszamy na oglądanie meczów do Feniksa - ul. Prądzyńskiego 6, pierwsze piętro. Gwarantowane wielkie emocje i fantastyczna atmosfera!

Materiał informacyjny partnera.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również: