MZPN ogłosił decyzję: Start rundy wiosennej przesunięty

Piłka nożna 11 marca 2020 2 Komentarze

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej przesunął start rundy wiosennej w rozgrywkach piłkarskich do dnia 30 marca 2020 roku. Ma to związek z zagrożeniem epidemiologicznym na terenie całej Polski.Rozgrywki wiosenne IV ligi i ligi okręgowej miały wystartować w najbliższą sobotę, 14 marca. Wiadomo już, że będzie spore opóźnienie.

- Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z epidemią koronawirusa z dniem dzisiejszym zawiesza rozpoczęcie rundy wiosennej sezonu 2019/2020 oraz konsultacje szkoleniowe do dnia 30 marca 2020 roku. Zalecamy również odwołanie wszelkich meczów sparingowych i turniejów. Mazowiecki ZPN w ww. terminie nie będzie wyznaczał sędziów. Ponadto informujemy, że zgodnie z § 6 ust. 3 litera „b” Regulaminu Rozgrywek Mazowieckiego ZPN okno transferowe również ulega przesunięciu i zakończy się wraz z rozpoczęciem rozgrywek w danej klasie - poinformował MZPN.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
23:35, 11 marca 2020

Gość

Jeszcze się okaże że liga w ogóle nie dojdzie do skutku  

ocena: -         zgłoś
...
09:28, 12 marca 2020

Gość

W sklepach chodzi wiecej ludzi niz po meczach dzieci czy nizszych lig. Morawiecki robi sobie kampanie wyborcza i promocje Dudy

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.