Na stadionie przy Witosa stanęła szatnia kontenerowa

Piłka nożna 16 maja 2021 7 Komentarzy

Na terenie stadionu miejskiego w Ostrołęce stanęła szatnia kontenerowa. To spora wygoda dla piłkarzy trenujących na boiskach przy Witosa.

O potrzebie postawienia szatni kontenerowej przy Witosa mówiono już od lat. Na obiekcie były tylko dwie szatnie w budynku stojącym obok hotelu, a trenujących grup jest sporo i często musiały się one przebierać na dworzu. Teraz ma się to zmienić - pierwsza z szatni jest juz przy Witosa. 

To nie koniec, bowiem w planach, jak informuje Urząd Miasta, są jeszcze dwie takie szatnie.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
12:06, 16 maja 2021

Gość

A natryski tam są? W hotelu nie ma żadnej szatni?  

ocena: -         zgłoś
...
16:17, 16 maja 2021

Odp.

Za wodę muszą zapłacić! Co ty myślisz, że będą się myli za miejskie pieniądze, czyli podatników. A od czego jest własny dom! Przynajmniej będą szanować i oszczędzać w dorosłym życiu.

ocena: -         zgłoś
...
16:53, 16 maja 2021

miś

Z tą ,,szatnią, to już cały serial. Zwykły nieduży kontener a krzyku jak by to był jakiś duży i ważny dla miasta obiekt. Jeszcze ze dwa takie kontenery by się przydały. Może coś
obajtek?

ocena: -         zgłoś
...
21:41, 16 maja 2021

Kib

Panie e... odpowiedzialny za sport. Po pierwsze to ta szatnia powinna być rok temu a po drugie to się z tym chlamem wypchaj. Sam się będziesz tam przebierał jak ci w końcu pogonią i będziesz musiał trawę kosić.

ocena: -         zgłoś
...
04:56, 17 maja 2021

Olo

Nareszcie mega inwestycja na miarę 21 wieku. Bo już trzy lata kulikowe i posucha inwestycyjna była. A tu masz klękajcie narody  jaka piękna inwestycja.  

ocena: -         zgłoś
...
09:15, 17 maja 2021

Wychodek

Wc by się przydało z tej strony. Co prawda jest ale zamknięte na kluczyk , ale jak to u nas z większością .... Wazne że jest żeby oczy widziały , nie trzeba korzystać  

ocena: -         zgłoś
...
15:19, 17 maja 2021

Kibic

Ta buda to pomnik nieudolności ludzi którzy zajmują się ostrołęckim sportem. Chciałbym zobaczyć fakturę za ten bubel. A mam jeszcze świetny pomysł. Czy nie można by było na tej ścianie walnąć mural pomysłodawców. Tak w ramach podziękowania.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.