Nabór do Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej. Roczniki 2012-2014

Piłka nożna 12 czerwca 2019 0 Komentarzy

Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej ogłasza nabór do drużyn piłki nożnej chłopców z roczników 2012, 2013 i 2014. Treningi po przerwie letniej rozpoczną się 5 sierpnia.Zajęcia w APN Ostrołęka prowadzone są przez wykwalifikowanych szkoleniowców, na podstawie autorskiego programu szkoleniowego oraz wytycznych Polskiego Związku Piłki Nożnej. Mamy za sobą dziewięć lat szkolenia młodych piłkarzy, podczas których wielokrotnie zajmowaliśmy czołowe miejsca w ligach, wygrywaliśmy turnieje (nawet zagraniczne), a nasi wychowankowie trafiali do reprezentacji okręgu i województwa.

Kilku wychowanków APN Ostrołęka trafiło już do klubów polskiej Ekstraklasy, gdzie mają możliwość trenowania wśród najlepszych w kraju. Współpracujemy z Legią Warszawa, w ramach programu dla klubów partnerskich, zaś w lokalnych realiach, współpracujemy z Narwią Ostrołęka.

Zapraszamy na zajęcia, aby tak jak ponad 400 innych dzieci, Twoje dziecko odkryło pasję do piłki nożnej i wzrastając w zdrowiu, poznało przyjaciół na lata. Dla nowo zapisujących się osób pierwszy miesiąc treningów jest darmowy.

Więcej informacji pod numerami telefonów: 504-135-743 (Jacek), 697-620-654 (Tomek) i 693-631-143 (Damian) oraz poprzez adres e-mail - apnostroleka@gmail.com

Do zobaczenia!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę