zdjecie 4444

Najlepszych piłkarzy i kibiców ma I LO [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 24 listopada 2016 Komentarzy

Dwudniowe zmagania w XV Mistrzostwach Ostrołęki szkół średnich w halowej piłce nożnej mężczyzn zakończyły się wygraną uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Józefa Bema. Mistrzowie świętowali przy głośnym dopingu kibiców.

Dwudniowe zmagania w XV Mistrzostwach Ostrołęki szkół średnich w halowej piłce nożnej mężczyzn zakończyły się wygraną uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Józefa Bema. Mistrzowie świętowali przy głośnym dopingu kibiców.

Zwycięzcy prowadzeni przez Roberta Żebrowskiego na drodze do końcowego triumfu wygrali sześć z siedmiu spotkań, pokonując II LO 2:0, III LO 5:1, Liceum Klasyczne 6:0, ZSZ 1 3:2, ZSZ 2 3:1, ZSZ 3 5:2. Punkty mistrzom urwali jedynie gracze ZSZ nr 4, którzy w ostatnim meczu tych mistrzostw zremisowali z "jedynką" 2:2, będąc nawet blisko wygranej.

Na drugim miejscu uplasowali się podopieczni Piotra Dzwonkowskiego z ZSZ 1. Osiągnęli oni następujące wyniki: 2:3 z I LO, 3:2 z II LO, 2:1 z III LO, 5:3 z Liceum Klasycznym, 4:2 z ZSZ 2, 4:1 z ZSZ 3 i 2:1 z ZSZ 4. Na miejscu trzecim piłkarze ZSZ nr 4 prowadzeni przez Sylwię Gałkę. Zdobyli oni 13 punktów, na co złożyły się wyniki: 2:2 z I LO, 2:3 z II LO, 4:1 z III LO, 10:1 z Liceum Klasycznym, 1:2 z ZSZ 1, 5:2 z ZSZ 2 i 5:1 z ZSZ 3.

W tym roku poza podium znaleźli się gracze III LO, ZSZ nr 2, ZSZ nr 3, II LO i Liceum Klasycznego. Dyplomy, medale i puchar dla zwycięzców wręczył przewodniczący Rady Miasta Jerzy Grabowski. Przyznał on, że gra młodych zawodników zrobiła na nim wrażenie i życzył "dobrego kontraktu w Bundeslidze" - wypada jedynie dołączyć się do życzeń. Przez rok palma pierwszeństwa w piłce nożnej mężczyzn będzie dzierżona przez I LO.

"Najlepszych kibiców pierwsze ma i najlepiej w piłkę gra" - śpiewali uczniowie tej szkoły, którzy dopingowali swoich kolegów zostawiających serce na boisku. Tu również należy zwrócić uwagę - pod względem kibicowskim I LO wypadło świetnie, a to jaka atmosfera panowała podczas ostatniego meczu możecie przekonać się na naszym wideo. Zapraszamy także do galerii zdjęć z turnieju.Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Ostrołęki szkół średnich w halowej piłce nożnej mężczyzn:

1. I LO - 19 pkt;
2. ZSZ 1 - 18 pkt;
3. ZSZ 4 - 13 pkt;
4. III LO - 12 pkt;
5. ZSZ 2 - 7 pkt;
6. ZSZ 3 - 6 pkt;
7. II LO - 6 pkt;
8. Liceum Klasyczne - 1 pkt;

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.