Najpierw Polonia, później Legia. Trampkarze APN Narew walczą z uznanymi markami

Piłka nożna 09 maja 2021 1 Komentarz

Piłkarze APN Narew Ostrołęka z rocznika 2007 występują w mazowieckiej elicie, gdzie mają okazję mierzyć się z uznanymi markami. W ubiegłym tygodniu zagrali z warszawskimi zespołami - Polonią i Legią. Odnieśli pierwsze wiosenne zwycięstwo w lidze.

5 maja trampkarze APN Narew Ostrołęka wygrali pierwsze spotkanie tej wiosny w rozgrywkach Ekstraligi Mazowieckiej. Choć mecz z Polonią Warszawa rozpoczął się od bramki samobójczej (2. minuta), która dała prowadzenie Polonii Warszawa, to jednak w kolejnych minutach to piłkarze APN zdobywali inicjatywę. W 10. minucie wyrównał Jakub Walewski, a w 54. i 67. minucie na listę strzelców wpisał się Hubert Szmigiel. Polonia zdobyła jeszcze bramkę kontaktową (Wiktor Nadstawny w doliczonym czasie gry), ale 3:2 był już wynikiem ostatecznym.

Z kolei w ubiegły weekend zespół APN Narew z rocznika 2007, prowadzony przez trenera Jacka Żylaka, zmierzył się z warszawską Legią. Przyjezdni wygrali 3:0 (4' Igor Busz; 55' Stanisław Gieroba; 64' Alex Cetnar), ale zespół APN Narew nie przestraszył się rywali z "L" na piersi, tracąc mniej bramek niż inni rywale legionistów.