Narew bez punktów w stolicy. Escola silniejsza. Wyniki i tabela IV ligi

Piłka nożna 27 października 2021 6 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z Escolą Varsovia 1:3 w zaległym wyjazdowym meczu 13. kolejki IV ligi mazowieckiej.

Pierwszy gol tego spotkania padł już w 4. minucie. Gospodarze objęli prowadzenie po indywidualnej akcji jednego z zawodników, który przedzierał się środkiem, a następnie dograł do dobrze ustawionego kolegi z zespołu - Dawidowi Drachalowi pozostało już tylko strzelić w kierunku dalszego słupka i cieszyć się z bramki.

Escola podwyższyła prowadzenie w 37. minucie spotkania. Przy rzucie rożnym zawodnicy Narwi nie upilnowali zawodnika zamykającego dośrodkowanie, a ten niepilnowany miał możliwość celnego strzału głową.

W drugiej połowie, dokładnie w 51. minucie, drużyna ze stolicy podwyższyła na 3:0. Niedokładne podanie defensora Narwi zostało przechwycone w środkowej strefie boiska. Piłkarze Escoli dwoma podaniami błyskawicznie przedostali się pod bramkę ostrołęczan, a tam po dobrym rozegraniu wystarczyło jedynie skierować piłkę do pustej bramki.

Narwianie zdołali odpowiedzieć tylko raz: w 90. minucie meczu po dobrym dośrodkowaniu w pole karne, piłkę do siatki głową skierował Przemysław Olesiński.

Escola Varsovia - Narew Ostrołęka 3:1 (2:0)