Narew bez punktów w Ząbkach. Było blisko...

Piłka nożna 01 kwietnia 2023 6 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z Ząbkovią Ząbki 1:2 w wyjazdowym meczu IV ligi mazowieckiej. Ostrołęczanie w 21. kolejce nie dopisali punktów do swojego dorobku.

Wszystkie bramki w tym meczu padły w samej końcówce. Wynik tego dość wyrównanego spotkania otworzyli gospodarze wykorzystanym rzutem karnym w 76. minucie. Wyrównał pięć minut później Kamil Jastrzębski, ale ostatnie słowo należało do miejscowych, którzy na 4 minuty przed końcem zapewnili sobie trzy punkty.

Ząbkovia Ząbki - Narew Ostrołęka 2:1

⚽ dla Narwi: 81' Jastrzębski

Narew Ostrołęka zagrała w składzie: Shavketov – Iżowski, Cassio, Barciak – K. Drężek, Ciężar (89. Domian), Trojanowski (61. Faracov), Budniak – Jastrzębski, Vilela (66. Zięba), Olesiński.