Narew II i Ołdaki niepokonani w A Klasie [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 04 września 2022 3 Komentarze

Na tabelę A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej aż miło popatrzeć. Po trzech kolejkach liderem jest Narew II Ostrołęka, wiceliderem ULKS Ołdaki - obie lokalne drużyny mają na swoim koncie komplet 9 punktów.

Trzecie zwycięstwo z rzędu w A Klasie odniosła drużyna Narwi II Ostrołęka. Na listę strzelców wpisali się: Bartosz Bieńkowski oraz Bartosz Siurnicki, który skompletował hat-tricka. Narew znakomicie zaczęła sezon, będąc beniaminkiem A Klasy i zasłużenie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z kompletem punktów i imponującym bilansem bramek 8:1.

Narew II zagrała w składzie: Shavketov (85. Łaszczych) – Kubeł, Szmigiel, Dąbrowski, Babicz (81.Grala) – Sadowski – Bieńkowski (71. Miłoszewski), Siurnicki (71.Grodzki), Karwowski (66. Klec), Banach (46. Bąk) – Staszczuk (90. Kwiatkowski).

Dramatyczny przebieg miał mecz derbowy w Łysych. GKS odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie, pokonując Aldo Bartnika Myszyniec. Do przerwy był bezbramkowy remis, w drugiej połowie Aldo Bartnik stracił zawodnika po czerwonej kartce, co ułatwiło zadanie GKS-owi. Gospodarze strzelili trzy gole (Piotr Magdaleński, Adrian Gwiazda, Błażej Nicewicz), Myszyniec odpowiedział jednym trafieniem (Kamil Zygmunt).

Wiceliderem A Klasy jest ULKS Ołdaki. Drużyna z powiatu ostrołęckiego pokonała na wyjeździe Tamkę Dzierzgowo 5:3. Dla gospodarzy była to bardzo bolesna porażka, bo nie przegrali u siebie od dłuższego czasu. Goście z ULKS Ołdaki mogą się cieszyć, bo razem z Narwią II są niepokonani po trzech seriach gier.