Narew II Ostrołęka rozbiła Iskrę. Było blisko "dwucyfrówki" [ZDJĘCIA, WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 24 kwietnia 2022 0 Komentarzy

Narew II Ostrołęka urządziła sobie ostre strzelanie - w meczu na stadionie przy ul. Partyzantów druga drużyna niebiesko-czerwonych nie dała szans Iskrze Zaręby Kościelne, zwyciężając aż 9:0.

Na pierwszą bramkę kibice czekali do 11. minuty, kiedy to Maciej Miłoszewski wykorzystał podanie Kevina Karwowskiego. Ten ostatni miał swoją szansę w 21. minucie, ale trafił w poprzeczkę. Minutę później z bramki cieszył się Mieszko Grodzki. W 35. minucie bliski gola był Bartosz Siurnicki, ale rywali uratowała poprzeczka. Co się odwlecze to nie uciecze i już trzy minuty później Siurnicki cieszył się z gola z rzutu wolnego.

Kolejne gole obejrzeliśmy w drugiej połowie: najpierw zaczęło się jednak od... poprzeczki - Grodzkiego. Następnie do notesu sędziego w rubryce "strzelcy" wpisywali się kolejno: Miłoszewski, Gocłowski, Siurnicki, Klec, Kubeł i Banach. W 82. minucie strzelanie się zakończyło na wyniku 9:0, choć Narew miała jeszcze swoje szanse - wcześniej między bramkami poprzeczkę obił Karwowski, a pod koniec meczu mogło być 10:0, ale Gocłowski trafił w słupek.

Mecz toczył się praktycznie tylko na tej połowie, gdzie atakowała Narew. Jak ktoś lubi oglądać dużo goli - to było dla niego wymarzone widowisko.

Narew II Ostrołęka zagrała w składzie: Pędzich (72. Wardak) – Kubeł, Bolc, Gocłowski, Babicz (46. Banach) – B. Bieńkowski (80. H. Sadłowski), Miłoszewski (60. Grala), Karwowski, Bąk (66. Opęchowski) – Siurnicki (76. Il), Grodzki (60. Klec).

Co w pozostałych meczach z udziałem lokalnych drużyn? GKS Łyse pokonał na wyjeździe Mazowsze Jednorożec 2:1, a Orz Goworowo zremisował z GLKS Lelis 1:1. Świt Baranowo pauzował.