Narew II Ostrołęka rozgromiła Wkrę Sochocin! [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 22 września 2024 1 Komentarz

W meczu A klasy, Narew II Ostrołęka zdemolowała Wkrę Sochocin, wygrywając aż 7:0.

Od początku spotkania było widać, że ostrołęczanie są zdecydowanie lepszym zespołem. Mimo to, do przerwy padła tylko jedna bramka, zdobyta przez Patryka Sokołowskiego w 27. minucie.

Po zmianie stron, Narew II pokazała prawdziwą siłę. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie. Kolejne trafienia dołożyli: Załęski (53', 74'), Sokołowski (59', 79'), Klec (65') oraz Roman (68'). To była prawdziwa goleada, która pokazała ogromną przewagę Narwi II nad rywalem. Ostrołęczanie prezentowali znakomitą grę zespołową, skutecznie kończyli akcje i nie dali żadnych szans przeciwnikom.

Wynik 7:0 mówi sam za siebie. Narew II to obecnie jedna z najsilniejszych drużyn w lidze i z meczu na mecz potwierdza swoją wysoką formę.

Narew II Ostrołęka - Wkra Sochocin 7:0 (1:0)

Narew II Ostrołęka: Parzych – Olszewski (75. Ogniewski), Gocłowski, Godziebiewski (66. Dąbrowski), Bandorowicz – Fabiański (66. Zaręba), Siurnicki (56. Klec), Sokołowski – Załęski (75. Pierzchała), Krawczyk (75. Paździor), Domian (56. Roman).