Narew II wygrała w Myszyńcu [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 27 sierpnia 2023 1 Komentarz

Udany występ w 2. kolejce A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej zanotowali piłkarze Narwi II Ostrołęka. W Myszyńcu pokonali oni miejscowego Aldo Bartnika 5:1.

Zaczęło się dość zaskakująco - przed upływem 10. minuty gospodarze prowadzili po golu Kulasa. Wówczas Narwianie wzięli się do roboty: w 20. minucie wyrównał Damian Klec, a pięć minut później Jakub Godziebiewski wyprowadził Narew II na prowadzenie.

Jeszcze przed przerwą przyjezdni cieszyli się z podwyższenia prowadzenia za sprawą Igora Olszewskiego. W drugiej połowie padły dwie bramki - obie strzelił Bartosz Bieńkowski i Narew wywiozła z pięknej, kurpiowskiej mieściny żyjącej już Miodobraniem komplet punktów.

Aldo Bartnik Myszyniec - Narew II Ostrołęka 1:5 (1:3)

• 1:0 Kulas
  • 1:1 Klec
  • 1:2 Godziebiewski
  • 1:3 Olszewski
  • 1:4 Bieńkowski
  • 1:5 Bieńkowski

Narew II Ostrołęka: Parzych – Olszewski, Bandorowicz, Szmigiel, Miłoszewski- Godziebiewski (85. Opęchowski), Borkowski (81. Zaręba), Siurnicki (60. Krawczyk) – Klec (80. Fabiański), Grodzki (46. Stenaj), Bieńkowski.