Narew na remis z Troszynem w hicie IV ligi [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 14 maja 2022 5 Komentarzy

Narew Ostrołęka zremisowała z KS CK Troszyn 1:1 w spotkaniu IV ligi mazowieckiej. Hit kolejki na stadionie przy Witosa zakończył się podziałem punktów.

Narew objęła prowadzenie w 31. minucie. Marcin Kraska wrzucił w pole karne piłkę i choć wydawało się, że gościom krzywda w tej akcji się nie stanie, bo była to typowa "zawiesinka", to jednak błąd popełniła defensywa przyjezdnych, źle oceniając tor lotu piłki - ta spadła na nogę Macieja Staszczuka, a ten lekko, aczkolwiek niezwykle precyzyjnie skierował ją do siatki.

Do przerwy to Narew była w lepszej sytuacji, prowadząc 1:0.

Druga połowa rozpoczęła się od... gola dla Troszyna. I to dosłownie: zespół KS CK przeprowadził składną akcję, Marcin Świderski wypuścił Dawida Kałka, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Dawida Rosiaka. Wynik 1:1 utrzymał się już do końca spotkania.

Narew Ostrołęka - KS CK Troszyn 1:1 (1:0)

Narew (skł. wyjściowy): Rosiak - Ochrimenko, Niedźwiecki, Dzbeński, K. Drężek, Białobrzeski, Gałązka, Kraska, Jastrzębski, Budniak, Staszczuk.

Troszyn (skł. wyjściowy): Modzelewski - Bajor, Gąska, Złotkowski, Ł. Świderski, M. Świderski, Ruiz, Tyska, Wierzbowski, D. Dzwonkowski, Kałek.