Narew na remis ze Świtem. Punkt uratowany w końcówce [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 07 maja 2022 0 Komentarzy

Narew Ostrołęka zremisowała na wyjeździe ze Świtem Staroźreby w meczu 26. kolejki IV ligi mazowieckiej. Narwianie przez sporą część meczu przegrywali, ale remis uratował Marcin Kraska. Porażkę zanotował za to KS CK Troszyn: co prawda trafił Kacper Matusiak, ale był to gol "na otarcie łez". Zobaczcie wyniki i tabelę.

Rywal niebiesko-czerwonych Świt Staroźreby wciąż liczy się w walce o utrzymanie w IV lidze, stąd mecz zapowiadał się ciekawie.

W 40. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze, czyli Świt. Jak relacjonuje oficjalna strona ostrołęckiej Narwi, mogła być to bramka z cyklu "takich tracić się nie powinno":

Błąd popełnił Amal Shavketov, któremu piłka wypadła z rąk po niepewnym chwycie. Doszedł do niej zawodnik Świtu i było 1:0.

Bramkarz z Uzbekistanu w przerwie został zmieniony przez Dawida Rosiaka. W drugiej połowie gospodarze bronili się, a Narwianie szukali klucza do drzwi z napisem "gol wyrównujący". Udało się to zrobić dopiero w 86. minucie. Gola na 1:1 strzałem z dystansu zdobył Marcin Kraska

Świt Staroźreby - Narew Ostrołęka 1:1 (1:0)

Narew zagrała w składzie: Shavketov (46. Rosiak) – Dzbeński (78. Kubeł), Ochrimenko (80. B. Bieńkowski), Niedźwiecki, Ziemak – Gałązka, Białobrzeski (75. Karwowski), Drężewski (46. Dąbrowski), Kraska – Jastrzębski, Staszczuk.

Co w innych meczach? KS CK Troszyn grał na wyjeździe z Ząbkovią Ząbki i to gospodarze okazali się lepsi w tym meczu. Ząbkovia prowadziła różnicą trzech goli, ale w jednej z ostatnich akcji meczu Ruiz świetnie dograł głową do Kacpra Matusiaka, a ten w sytuacji "sam na sam" pokonał bramkarza gospodarzy. Skończyło się wynikiem 3:1.