Narew nie zdobyła Przasnysza

Piłka nożna 09 kwietnia 2022 29 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z MKS Przasnysz 2:3 w wyjazdowym meczu 22. kolejki IV ligi mazowieckiej. Emocji nie zabrakło, ale ostatecznie to gospodarze zdobyli trzy punkty.

Pierwsza bramka tego meczu padła w 16. minucie i był to gol dla gospodarzy, na listę strzelców wpisał się Bartosz Wójcik. Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy, ale niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy Narew wyrównała. Rzut rożny, zamieszanie w polu karnym, a tam najbardziej przytomnie zachowuje się Iwan Budniak, pakując piłkę do siatki.

Gospodarze na 2:1 strzelili w 65. minucie za sprawą Tomasza Kamińskiego. Już 5 minut później Narew grała w osłabieniu, bo drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną zobaczył Oleh Ochrimienko. Stało się jasne, że Narwi łatwo o punkty nie będzie, choć w osłabieniu niebiesko-czerwoni nie grali wcale gorzej od rywali i przedostawali się pod ich bramkę. Tak jak wtedy, gdy indywidualna szarża Budniaka została powstrzymana dopiero przez ostatniego obrońcę.

Ale emocje były też w samej końcówce. Najpierw MKS strzelił na 3:1, a chwilę później Narew zdobyła kontaktową bramkę. Jednak po tym golu sędzia zakończył mecz. Nie było więc już szans na wyrównanie i trzy punkty zdobyli gospodarze.

MKS Przasnysz - Narew Ostrołęka 3:2 (1:0)

...
17:54, 09 kwietnia 2022

Wstyd żenada panowie. Jeszcze za mało kasy chłopacy zarabiają. Wyższe kontrakty. Lepiej na ręczna chodzić

...
18:07, 09 kwietnia 2022

Martinelly

Trener nie jest zły ale otacza się złymi ludźmi. Nie każdy piłkarz może być trenerem.

...
18:30, 09 kwietnia 2022

Do wyżej

Właśnie jest odwrotnie potrzebne są zmiany w sztabie ale znając nasz zarząd i doradców to nic się nie stało wszystko jest pod kontrolą

...
18:52, 09 kwietnia 2022

Do wyżej

Chłopie trener jest super tylko te pseudo gwiazdki narzelowane nie przykladaja sie podczas meczu a na treningach śmieszki i hi hi itd. do roboty sie wziośc ****eczki i  na boisku serce oddawać jak Piotr Strzeżysz !!! W sumie te dzieci pseudo gwiazdki to pokolenie leni i ładnych fryzur !!! Za rok derby z Rzekuniem , Kadzidłem i tam bedą znów świecic barany !!! Połowie za ten mecz po premi pojechać może się bardziej  bedą serduch oddawać !!!!

...
18:57, 09 kwietnia 2022

Marek

Brawo dobrze napisane !!! Do roboty na treningach za to macie pieniadz , właśnie po premi niektórym a Trenera lepszego nogdzie nie znajdziecie , szukac piłkarzy na podlasiu jest tyle super ich . a tych do drugej Narwi lub niech szukają klubów , tylko jest jeden problem tych leni nikt nie chce nawet za darmo . Pozdrowienia z Londynu dla prawdziwych kibiców Narwi

...

Do wyżej

Racja kolego ale kto ich tak rozpuścił? Kto ponosi winę?

...
19:01, 09 kwietnia 2022

Czarek

A co za drewno w ataku grało dziś??? I nie dało się tego oglądać ponownie , jak i na Witosa, nudy , nudy i sennie ech szkoda pisać i patrzyć na to , może rzeczywiście będzie lepiej jak spadną , przynajmiej dużo bramek będzie w lidze okregowej i jakaś radośc z gry .

Przemek

Masakra mecz w wykonaniu naszych pilkarzy a może inaczej kopaczy.

Do wyżej z 18:52

Doinformuj się może co? Jeśli już to przy spadku była bypiąta liga, a potem jest dopiero okręgowa. Jest reforma i powiększają ilość lig.

...
20:04, 09 kwietnia 2022

Ehh

Dokładnie nie ma pojęcia o lidze. Dziecko w papę to Ty bierzesz na przerwach, właśnie poczytaj może słownik ortograficzny, bo zaraz szkoła czeka..

...
06:49, 10 kwietnia 2022

Ramsdale

Nie sądzicie że ta drużyną słabo wygląda siłowo? Że nie dojeżdża motorycznie? Naprawdę szybkościowo wczoraj tylko Brudniak był mega. Ale on jest po okresie przygotowawczym w Turcji z prawdziwymi trenerami motorycznymi a nie takimi co dobrze błękit Paryża polewają

...
10:49, 10 kwietnia 2022

Do Ramsdale

A co się dziwić jak ich Lelujka trenuję. Sieradzki niestety otacza się kiepskimi ludźmi w sztabie.

...
12:14, 10 kwietnia 2022

do wyzej

Ludzie z zarządu albo są slepi albo pewnych rzeczy nie chca dostrzec. Mecz ogólnie był słaby jezeli nie wygrywamy z taka druzyna to czego mozemy sie spodziewac z lepszymi druzynami. Ogolnie nie mamy młodziezowcow plus taki ze bramkarz ma status mlodziezowca druzyna gospodarzy wystawia w wyjsciowym skaldzie az 4 mlodziezowcow a jedna z bramek strzela zawodnik z rocznika 2006.

...
12:24, 10 kwietnia 2022

xhaka

Lulo powinien na jakis kurs PZPN isc...podobno uruchomili jakies kursy dla trenerow motorycznych... a nie czekaj, on NAWET LICENCJI NIE MA.

...
12:32, 10 kwietnia 2022

mały mrozek

Lulo i wisior to tam za atmosfericiow robia. no niestety aby isc dalej trzeba sie rozwijac. doswiadczenie trenerskie nie idzie w parze z piciem "fioletowego Johnnie Walkera"

Gedson97

To co Narew straciła bramki wczoraj to kryminał!!!! obrona nie pomaga bramkarzowi , a jeszcze dają asysty przeciwnikom!!! skandal

...
17:04, 10 kwietnia 2022

Niech klub pogoni  Lelujke i Wiskiego. Osobiście nic do nich nie mam może i fajni goście a zatrudnić po prostu trzeba fachowców na pewno jest na to kasa. Skoro jest na wypłaty dla zawodników i opłacenie mieszkań to i na tamte rzeczy się znajdzie. Ale lepsze chyba kolesiostwo niż dobro ostrołęckiej piłki.

A i przydałoby się obniżyć ceny biletów, osobiście chodzę na wszystkie i płacę cegiełki ale na litość boską frekwencja jest słaba, w okręgówce więcej ludzi przychodziło. Symboliczne 5 zł to i ludzie przyjdą.

Big cyc

Sieradzki robi swoją robotę ale nie zrobi jej za 3. Jak on przychodził to dwaj panowie byli już w sztabie. Przypominam brali udział w tym blamażu jak był Narolewski. Nie wiem dlaczego ktoś ich zostawił . Słabe to takie, niech idą do trenowania dzieci. Sieradzki jeździ na staże - doszkala się a tych dwóch panów nie ma nawet licencji trenerskiej lub i wygasła bo coś zaniedbali i tacy goście są odpowiedzialni za drużynę miejska z budżetem prawie 1 mln zł z czego 700 tys jest z miasta...
No cóż nie dał bym im nawet dzieci U8 do prowadzenia. Prezesie przejrzyj na oczy!

Podsumowanie:
Ten klub ma potencjał super organizację ale nie przekłada się to na wyniki i poziom reprezentowany przez zawodników. Czas chyba spojrzeć w lustro. Ludzie którzy odpowiadają za ten poziom (oprócz trenera ale on się w to nieźle wkomponował) powinni zostać odsunięci. Ich czasy już minęły. W tej drużynie jest potencjał jak w całej ostrołęckiej piłce ale ZMARNOWANY!!!  W tym mieście nie ma odpowiednich ludzi patrzący szerzej nisz na koniec swojego nosa. Przecież wszyscy wiemy jakie to towarzystwo. Zepsute na każdym szczeblu. Czy to piłka seniorska czy juniorska. Nigdy nie będziemy tam gdzie nasze miejsce jak będą dalej w tej piłce farbowane lisy. Jak grali w jednym klubie to pluli na drugi. Jak zmienili barwy to pluli na innych. Tyczy się to prawie każdego , powtarzam każdego psełdo trenera czy dyrektora sportowego. Oni nie mają podstawowych umiejętności a co najgorszej oni nie mają wizji rozwoju a nawet chęci zmian co jest najważniejsze. Wystarczyć sprawdzić kto gdzie grał. Życzę powodzenia.

...
11:38, 12 kwietnia 2022

Do kibic

Owszem masz rację poziom sportowy nie wygląda tak dobrze jak poziom organizacyjny ale tak naprawdę zajmujemy siódme miejsce, według mnie pierwsza szóstka to jest poza naszym zasięgiem. Ogromnym minusem jest to że jak na nasz budżet nie poczyniliśmy super dobrych wzmocnień na tę rundę, ci co doszli są po prostu solidni. Minus też że do klubu nie chcą wracać zawodnicy z Ostrołęki grający w innych klubach tj Słowik, Bałas, Rawa, starszy Kraska.