Narew ograła wicelidera po fantastycznym golu Ziemaka [ZDJĘCIA, WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 01 maja 2022 1 Komentarz

Piłkarze ostrołęckiej Narwi pokonali Wisłę II Płock w meczu 25. kolejki IV ligi. Choć patrząc na tabelę, możemy mówić o niespodziance, to kto oglądał ten mecz, musi przyznać: przypadku w tej wygranej absolutnie nie było. Narwianie byli lepsi, a wygraną dał im fenomenalny gol.

Już sam początek meczu pokazał, że wicelider, który przyjechał do Ostrołęki, nie będzie miał łatwego zadania. Budniak doskonale popracował w ofensywie, znalazł się w dogodnej sytuacji i oddał strzał, a Wisła tylko dobrej postawie swojego bramkarza zawdzięcza to, że nie przegrywała już od 2. minuty.

Narew grała twardo, nie pozwaląc Wiśle rozwinąć skrzydeł, przez co mecz dobrze się oglądało.

Jedyny gol padł w 49. minucie. Marcin Kraska wrzucił piłkę w pole karne, strzał Konrada Drężka został zablokowany, a później do piłki dopadł Bartłomiej Ziemak, który zrobił dokładnie to:

Co tu dużo mówić, gol "stadiony świata" idealnie podsumowujący występ Narwi w tym spotkaniu. Do końca wynik się nie zmienił, Narew zwyciężyła 1:0 i zapisała na swoim koncie bardzo cenne trzy punkty.

Narew zagrała w składzie: Rosiak – Ziemak, Niedźwiecki, Ochrimenko, Dzbeński – Drężek (83. Karwowski), Białobrzeski (64. Drężewski), Kraska, Gałązka – Budniak, Jastrzębski (73. Staszczuk).

Co w innych meczach? Niespodzianka w Troszynie, gdzie miejscowy KS CK przegrał ze Świtem Staroźreby 0:1. Na pozycji lidera mamy Mławiankę Mława, która rozprawiła się z Przasnyszem.