Narew się nie zatrzymuje! Drukarz pokonany, trzecia wygrana z rzędu [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 26 sierpnia 2023 10 Komentarzy

W meczu 3. kolejki V ligi ostrołęcka Narew pokonała na własnym stadionie Drukarza Warszawa.

Narwianie po dwóch zwycięstwach z rzędu na własnym stadionie chcieli podtrzymać serię dobrych występów przy Witosa. Po około pół godzinie gry z Drukarzem mogli cieszyć się z pierwszego gola. Bramkarz gości sfaulował Damiana Gałązkę w polu karnym, a jedenastkę na gola zamienił Przemysław Olesiński.

Kilka minut później powtórka z tej sytuacji: faulowany Gałązka, do karnego podchodzi Olesiński, ale tym razem golkiper gości broni strzał napastnika Narwi. Zbyt lekko, zbyt czytelnie - i dobra interwencja golkipera.

W drugiej połowie tempo meczu nie porywało, później trochę się ożywiło i szanse miały obie ekipy, ale skończyło się na wyniku 1:0, a więc po trzech kolejkach Narew ma na swoim koncie 9 punktów. Lepszego startu nie można było sobie wymarzyć.

Narew Ostrołęka - Drukarz Warszawa 1:0 (1:0)

• 1:0 Olesiński [karny]

Narew: Shavketov - Bajor, Kelwin, Kamionowski, Iżowski, Ciężar, Białobrzeski, Vilela, Olesiński, Ziemak, Gałązka. Zagrali również: Banach, Ciecierski, Khaled, Pierzchała.

Koń

Drugi mecz 4karne dla nas.....fart się skończy gry panowie nie ma jest kopanie a my się ku.....a cieszymy z punktów. Druga połowa pokazała nasze dziadostwo kopaliśmy tylko do przodu i po autach żeby nie przegrać.

Info

Koń dobrze prawi. Do du** to wygląda, kopanina i nic więcej.

22:40, 26 sierpnia 2023

Ludzie czy wy naprawdę nie widzicie tego co się dzieje......otoczkaa w takiej lidze za czyją kasę.....prezydent miasta w krzakach mecz ogląda na boisku sodoma nie potrafią trzech podań wymienić

...
09:14, 27 sierpnia 2023

Mario

Makowianka i MKS Przasnysz Narew dostanie po 4albo 5 zero i się Skończy rumakowanie!!!

ocena: 0%         zgłoś
...
10:05, 27 sierpnia 2023

Do wyżej

Chyba w Fifie😂 trzeba prawdzie spojrzeć w oczy ze na dzień dzisiejszy to Maków i Przasnysz i może jakaś warszawska drużyna będzie walczyć o awans . Po co bierzemy gałązkę? Czy mara sam by nie dał rady poprowadzić drużyn, Ma wszystko autorytet charyzmę szacunek. Słychać że zawodnicy nie da przygotowani trzecia kolejka i widać ile kontuzji. Punkty cieszą ale wygraliśmy w ciężkich warunkach z przeciętnymi drużynami i ile jeszcze baeda karnych dla nas gwizdać? Gramy bez żadnej wizji . Może uda się coś Przemkowi może gałązce i liczymy tylko na to inwidyualne umiejętności poszczególnych zawodników

...
11:05, 27 sierpnia 2023

12345

Poziom meczu   żenująco niski , lepiej grają  niektóre,  drużyny podwórkowe. kolejne karne  z "kapelusza" dla Narwi. I co więcej skuteczność  tylko 50%   słabo. Poziom sędziowania  również poziom rozgrywek podwórkowych. Zgadzam się z poprzednikami V liga  to  w chwili obecnej  maksimum co Narew prezentuje. Może  będzie lepiej