Narew wygrała w Troszynie. Udany rewanż niebiesko-czerwonych [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 13 maja 2023 5 Komentarzy

Narew Ostrołęka zrewanżowała się KS CK Troszyn za porażkę w rundzie jesiennej. W wiosennym rozdaniu niebiesko-czerwoni wygrali 2:1. Co ciekawe, wszystkie bramki w sobotnim meczu padły z rzutów karnych.

Mecz w Troszynie zapowiadał się jako ciekawe starcie dwóch lokalnych zespołów i tak było - na boisku zobaczyliśmy twardą grę, wymianę cios za cios, nikt nie odstawiał nogi. Z tym "cios za cios" jest trochę prawdy, bo zawodnicy często sporo ryzykowali odważnymi wejściami.

Narew objęła prowadzenie w 19. minucie, kiedy to w polu karnym faulowany był Budniak, a jedenastkę na gola zamienił Olesiński. Niedługo później kolejny karny, ale w drugą stronę - tym razem skutecznym egzekutorem był Ruiz. Do przerwy 1:1.

W drugiej połowie Narew sporo zawdzięczała Kacprowi Stepnowskiemu, który popisywał się dobrymi interwencjami. Narew odpowiedziała strzeloną bramką, ale sędzia dopatrzył się faulu i gola nie uznał. Wszystko rozstrzygnęło się w doliczonym czasie gry. Sitek sfaulował Budniaka, a sędzia wyrzucił go z boiska i wskazał na jedenasty metr. Próbę nerwów wytrzymał Olesiński - kapitan Narwi przypieczętował dublet i trzy punkty dla niebiesko-czerwonych.

KS CK Troszyn - Narew Ostrołęka 1:2 (1:1)

Gole: 29' Ruiz (k) - 19' 90+5 Olesiński (k)

KS CK Troszyn: Sobieski - Bajor, Gąska, Szyszkowski, Site, Luchyk, J. Tyska, Wierzbowski, Ruiz, Majkowski, Junior.

Narew Ostrołęka: Stepnowski – Gromek, Ochrimenko, Iżowski (46. Trojanowski), Gałązka (83. Barciak) – Cassio – Drężek (46. Zięba), Faracov, Vilela (89. Ciężar) – Olesiński.