A Klasa. Narew II Ostrołęka pewnie pokonała Pniewo [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 24 września 2023 0 Komentarzy

Narew II Ostrołęka pokonała KS Pniewo 4:1 w meczu A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Kibice na stadionie przy Partyzantów w Ostrołęce obejrzeli dość spokojne zwycięstwo ekipy Łukasza Bałazego.

W 3. minucie Narew wyszła na prowadzenie po golu Karola Pierzchały. Po 18 minutach było już 2:0, tym razem na listę strzelców wpisał się Kacper Bąk. Po przerwie postraszyli goście - Światkowski strzelił kontaktową bramkę i taki wynik utrzymywał się przez dłuższy czas.

Dopiero w 79. minucie Igor Olszewski po indywidualnej akcji strzelił na 3:1, a wynik ustalił pięć minut później Bartosz Bieńkowski.

Narew II Ostrołęka - KS Pniewo 4:1 (2:0)

• 1:0 Pierzchała