Szalony mecz w Ostrołęce. Podział punktów Narwi i Przasnysza [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 25 marca 2023 20 Komentarzy

Szalony mecz w ramach 20. kolejki IV ligi obejrzeli kibice na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce. Narew Ostrołęka zagrała z MKS Przasnysz i był to niezwykle ciekawy mecz, pełen zwrotów akcji.

Narwianie wyszli na prowadzenie w 7. minucie. Bruno Vilela wypuścił znakomicie Kamila Jastrzębskiego na wolne pole, a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. W pierwszej połowie, mimo wielu okazji, bramki już nie padły, ale druga część gry była pod tym względem naprawdę szalona.

W 49. minucie na 2:0 podwyższył Przemysław Olesiński. Fenomenalną akcją indywidualną popisał się Budniak, który wkręcił swojego rywala w ziemię, dograł w pole karne, a tam czekał już Olesiński i trafienie stało się faktem.

Chwilę później powinno być 3:0. Świetne dośrodkowanie Faracova z rzutu wolnego, Cassio równie dobrze uderzył głową, ale golkiper MKS-u fantastycznie interweniował. Niewykorzystana sytuacja zemściła się w 52. minucie - strzał z dystansu, Shavketov odbija przed siebie, kolejne uderzenie i najlepiej w całej sytuacji odnajduje się Dominik Witkowski, zdobywając gola kontaktowego głową.

W 55. minucie było już jednak 3:1 dla Narwi. Jastrzębski próbował przewrotką uderzać na bramkę, ale wyszła z tego... doskonała asysta. Olesiński dobiegł do piłki i umieścił ją w siatce.

Narew nie utrzymała jednak prowadzenia - w 69. minucie Dominik Witkowski ponownie dołożył głowę tam, gdzie trzeba i strzelił piękną bramkę. Przasnysz znów złapał kontakt. W 80. minucie fatalny błąd popełniła defensywa Narwi. Konrad Drężek niepotrzebnie schodził do własnego pola karnego przy wyprowadzeniu piłki, tam stracił futbolówkę, a Oleh Ochrimenko sfaulował rywala i sędzia wskazał na 11. metr. Jedenastkę wykorzystał Maciej Smoliński. Niepocieszony z całej sytuacji był Cassio, ale trudno się dziwić nerwom obrońcy Narwi.

Wynikiem 3:3 skończył się ten mecz, ale na koniec mieliśmy też nieładne obrazki - Damian Słowik bezpardonowo zaatakował bramkarza Narwi, za co zobaczył czerwoną kartkę. Z czerwonym kartonikiem zszedł też Oleh Ochrimenko i jeden z zawodników gości, którzy "po męsku" wyjaśniali sobie nieporozumienia, zapominając, że są na boisku.

Chwilę później ostatni gwizdek i podział punktów stał się faktem. Biorąc pod uwagę przebieg meczu, chyba obie drużyny będą miały niedosyt, bo okazji do postawienia kropki nad "i" nie brakowało.

Narew Ostrołęka - MKS Przasnysz 3:3 (1:0)

⚽ 7' Jastrzębski, 49'55' Olesiński - 52'70' Witkowski, 80' Smoliński (k)

Narew: Shavketov – K. Drężek, Cassio, Ochrimenko, Gromek – Ciężar (70. Trojanowski) – Vilela, Faracov – Jastrzębski (67. Domian), Olesiński (88. Zięba), Budniak.