V liga: Narew wygrała z Okęciem. 16-letni debiutant z golem [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 09 września 2023 8 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Okęcie Warszawa 4:1 w meczu 5. kolejki V ligi. Niebiesko-czerwoni przed własną publicznością grali już w tym sezonie cztery mecze, wszystkie wygrali.

Ostrołęcka Narew w tym sezonie jest w dobrej dyspozycji, a szczególnie groźna jest dla rywali na własnym stadionie. Kolejnym rywalem niebiesko-czerwonych było Okęcie Warszawa i mecz wypadł okazale. Także za sprawą gościa specjalnego - Łukasz "Juras" Jurkowski dotarł do Ostrołęki na motocyklu, od razu został ugoszczony pączkiem i kawą, a później, ku uciesze lokalnej publiki, także chwycił za mikrofon. Na pewno przybite piątki wielu kibiców będzie pamiętać na długo.

Ale przejdźmy do meczu. W 16. minucie wynik otworzył Damian Gałązka - ten zawodnik znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji w tym sezonie. Stało się to po bardzo dobrej akcji, a na szczególną uwagę zasługuje indywidualny rajd Ciecierskiego zakończony asystą.

Dziesięć minut później przyjezdni wyrównali po strzale z rzutu wolnego, ale kolejne minuty należały już do Narwi.

W 41. minucie Gałązka wyprowadził Narew na prowadzenie, strzelając gola na 2:1: Olesiński zagrał mu piłkę za plecy obrońców, a strzelec nie zastanawiając się huknął w kierunku bramki - golkiper mógł tylko wyjmować piłkę z siatki. Chwilę później rywale sfaulowali Przemysława Olesińskiego, a ten sam wykonał "jedenastkę" i było 3:1.

W drugiej połowie padła tylko jedna bramka: w debiucie zdobył ją Wiktor Krawczyk (rocznik 2007) - sprawne przejście od obrony do ataku i mocny strzał 16-latka. Narew wygrała 4:1 i wciąż w tym sezonie jest niepokonana!

Narew Ostrołęka - Okęcie Warszawa 4:1 (3:1)

• 1:0 Gałązka
  • 1:1 (Okęcie)
  • 2:1 Gałązka
  • 3:1 Olesiński [karny]
  • 4:1 Krawczyk

Narew Ostrołęka: Stepnowski – Ziemak (90. Olszewski), Bajor, Kamionowski, Iżowski – Ciężar, Białobrzeski, Vilela (76. Abu Khamis) – Ciecierski (67. Domian), Olesiński, Gałązka (90. Krawczyk)