Narew Ostrołęka: Olesiński show. Czwórka do zera dla lidera (zdjęcia)

Piłka nożna 12 września 2020 7 Komentarzy

Przemysław Olesiński został bohaterem kolejnego spotkania Narwi Ostrołęka w lidze okręgowej. Snajper niebiesko-czerwonych strzelił cztery gole i przyczynił się do pewnego zwycięstwa z Ostrovią Ostrów Mazowiecka przed własną publicznością.

W ósmej minucie meczu mieliśmy już 1:0 dla Narwi. Z lewego skrzydła dorzucił Wojciech Skorupka, a w polu karnym najprzytomniej zachował się Przemysław Olesiński, precyzyjnym strzałem otwierając wynik meczu. Ten sam zawodnik trafił na 2:0 pod koniec pierwszej połowy. Ostrołęczanie zagrali wysokim pressingiem na połowie rywala, Ostrovia miała problem z opuszczeniem własnej połowy, a w końcu piłka trafiła do Olesińskiego, który popisał się indywidualną akcją, ruszył w kierunku bramki i uderzył w kierunku dalszego słupka. Przy Witosa znów zabrzmiały oklaski.

Trzecia bramka padła w 50. minucie meczu. Olesiński, jak na rasowego snajpera przystało, był tam, gdzie spadła piłka po dośrodkowaniu - tym razem z prawej strony. Pozostało tylko przypieczętować zdobycie hat-tricka. A to jeszcze nie był koniec. Kolejna oskrzydlająca akcja, tym razem ze świetnym dośrodkowaniem Wojciecha Skorupki, skończyła się tym, że Olesiński świętował zdobycie swojego czwartego gola.

Pod koniec meczu średnia wieku w ekipie Narwi spadała po każdej zmianie, trener Andrzej Sieradzki wpuszczał na plac gry utalentowaną młodzież. Sędzia Paweł Maciak gwizdnął po raz ostatni przy stanie 4:0. Było to siódme z rzędu ligowe zwycięstwo ostrołęczan. 21 punktów, bilans bramkowy 29:4. Tak gra lider z Ostrołęki!