zdjecie 2026
zdjecie 2026

Narew Ostrołęka potwierdza nowe transfery. Wśród nich wychowanek... Hetmana Zamość

Piłka nożna 21 sierpnia 2021 5 Komentarzy

Kadra Narwi Ostrołęka w ostatnim czasie powiększyła się aż o siedmiu zawodników - poinformował klub. To głównie młodzi gracze. Wśród nowych piłkarzy jest też wychowanek Hetmana Zamość, a to dość nieoczywisty kierunek transferowy do naszego regionu.

Kadra Narwi Ostrołęka w ostatnim czasie powiększyła się aż o siedmiu zawodników - poinformował klub. To głównie młodzi gracze. Wśród nowych piłkarzy jest też wychowanek Hetmana Zamość, a to dość nieoczywisty kierunek transferowy do naszego regionu.

Mowa o 22-letnim Szymonie Sadowskim, który ostatnio grał w lubelskiej okręgówce w Roztoczu Szczebrzeszyn i może występować w drugiej linii, bądź w ataku. Oprócz niego, w ostatnim czasie do Narwi dołączyli: Jakub Bieńkowski, Karol Dudek, Kacper Szmigiel, Maciej Miłoszewski i Patryk Opęchowski z APN Narew Ostrołęka oraz Mieszko Grodzki i Adam Szklanko, grający ostatnio w IV-ligowym KS CK Troszyn.

Wcześniej do ostrołęckiej Narwi dołączyli już Damian Gałązka, Maciej Staszczuk, Marcin Kraska, Paweł Dzbeński oraz Mateusz Maciuszko i Mateusz Małkiewicz.

A kto opuścił Narew? To obrońca Michał Borkowski, który wyprowadził się z Ostrołęki i Mateusz Turek, który przeniósł się do Orła Sypniewo. Potwierdzono także transfer Kamila Jagielskiego do Sony Nowe Miasto (ten zawodnik ani razu nie zagrał w Narwi) oraz Damiana Słowika do MKS Przasnysz (było wypożyczenie, teraz transfer definitywny).

- Zawodnikiem z dużo dłuższym stażem, który ma opuścić nasz klub jest Wojciech Skorupka, który z tego, co do nas dociera, znajduje się w kręgu zainteresowań MKS-u Przasnysz. Póki co jednak do transferu nie doszło - poinformował ostrołęcki klub.

Inne transfery: Daniel Dulewicz dołączy na stałe do GLKS Lelis, a do Rzekunianki Rzekuń z Narwi zostali wypożyczeni młodzi zawodnicy - Wiktor Kruczyński, Kacper Sokołowski i Szymon Szczepanek.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
14:30, 21 sierpnia 2021

Gość

A czemu nie ma wzmianki o tym że ten z Zamościa i inni to transfery do rezerw b klasy


...
17:06, 21 sierpnia 2021

Erer

Łyżwy brakuje w NARWI może działacze i szefostwo pomyślą na sprowadzenie go


...
19:17, 21 sierpnia 2021

Gość

Łyżwa, Marczak, Słowik, Skorup i Narew może walczyć o awans  


...
15:49, 23 sierpnia 2021

...

Co wy ludzie piszecie ... Łyżwa gra w Przasnyszu, Marczak kontuzja, Słowik gra w Przasnyszu, Skorup gra w Przasnyszu. To jak ty ich widzisz w Narwii? Włączcie myślenie


...
11:05, 24 sierpnia 2021

Gość

Nic nie jest napisane że mają przyjść do Narwi tylko że gdyby grali to na pewno były by szansę na lepsze wynikiSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.