Narew Ostrołęka rewelacją sezonu w lidze okręgowej

Piłka nożna 01 grudnia 2020 0 Komentarzy

Drużyna Narew 1962 Ostrołęka rewelacyjnie radzi sobie w rozgrywkach okręgowej ligi Keeza 2020/2021. Obstawiaj mecze ostrołęckiej drużyny i pozostałych ekip u polskich, legalnych bukmacherów!

Drużyna Narew 1962 Ostrołęka rewelacyjnie radzi sobie w rozgrywkach okręgowej ligi Keeza 2020/2021. Obstawiaj mecze ostrołęckiej drużyny i pozostałych ekip u polskich, legalnych bukmacherów!

Świetny start piłkarzy Ostrołęki

Drużyna z Ostrołęki daje powody do radości kibicom gdyż kapitalnie zaczęła sezon 2020-21 w rozgrywkach okręgowej ligi Keeza w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego po 15 rozegranych meczach zajmują bardzo wysoką, drugą lokatę w tabeli. We wszystkich kolejkach udało im się zdobyć łącznie 37 punktów, to o jedno oczko mniej od drużyny Żbik Nasielsk, która z 38 punktami na swoim koncie zajmuje fotel lidera rozgrywek.

Narew gra bardzo dobrze ofensywnie. Na półmetku ligowym drużyna Sieradzkiego ma strzelonych już 50 goli, co daje bardzo wysoką średnią 3,3 gola na mecz. Narew straciła raptem 10 goli od początku rozgrywek, formacja defensywy sprawuje się bez większego zarzutu i skutecznie broni dostępu do własnego pola karnego. Żadna inna drużyna z tabeli nie może się pochwalić tak małą ilość traconych bramek, nawet liderujący Żbik Nasielsk stracił o sześć więcej.

Analizując klasyfikację ligową można zauważyć że Narew 1962 Ostrołęka oraz Żbik Nasielsk odjechali reszcie drużyn. Różnica pomiędzy druga Narwią a trzecim MKS Ciechanów wynosi już osiem punktów. W stawce panuje zdecydowanie większy ścisk i różnice pomiędzy poszczególnymi klubami wynoszą już po kilka punktów, jednak nie wydaje się, aby peleton na tym etapie ligowym dogonił liderującą dwójkę.

Klub Narew 1962 Ostrołęka oprócz piłki nożnej ma również sekcję pływania oraz drużyny seniorów, rezerw i młodzików. Oficjalna strona internetowa klubu to narew.ostroleka.pl oraz profil na Facebooku.

Gdzie obstawiać mecze Ostrołęki?

Oferty z niższych lig piłki nożnej nie cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego część polskich bukmacherów zrezygnowała z wystawiania oferty zakładów. Zakłady nie były popularne w skali całego roku i zdarzały się przypadki, że kursy nie były nawet trącone przez graczy. Kursy na mecze Keeza 2020/2021 w grupie Ciechanów-Ostrołęka można jedynie znaleźć u największych legalnych polskich bukmacherów. Mecze piłki nożnej zespołu z Ostrołęki obstawić można w STS, Forbet oraz Fortuna.

Kursy na drużyny z niższych lig to gratka dla lokalnych kibiców, którzy bez wychodzenia z domu mogą bezproblemowo obstawić spotkania z udziałem swoich ulubieńców. Trzeba jednak mieć na uwadze, że kursy na zakłady na mecze z niższych lig mogą pojawić się dopiero niedługo przed meczem. Bukmacherzy z wielu powodów nie są w stanie wcześniej wystawić kursów, stąd trzeba zachować czujność i poczekać niemalże do pierwszego gwizdka sędziego. Jest to celowe zabezpieczenie firm bukmacherskich.

Oferta z kursami na mecze niższych, polskich lig wiąże się jednak z pewnymi ograniczeniami. Bukmacherzy w obawie o oszustwa lub nawet ustawienia wyników nie mogą pozwolić na pełne możliwości przy obstawianiu, zatem firmy przyjmujące zakłady wprowadzają limity w stawkach oraz ograniczoną ilość zdarzeń znajdujących się na kuponie.

Zakłady bukmacherskie w Polsce

Świat zakładów bukmacherskich dla początkujących typerów może zdawać się skomplikowany, jednak to tylko i wyłącznie złudzenie. Aby nauczyć się jak najwięcej i zdobyć szeroką wiedzę na temat typowania zakładów, warto odwiedzić serwis o tematyce zakładów Spryciarz. Można znaleźć tam całą gamę poradników dotyczących zakładów bukmacherskich oraz skutecznego obstawiania. Znajdują się tam typy bukmacherskie ekspertów na wiele wydarzeń sportowych z Polski i całego świata, opinie na temat bukmacherów, analizy meczów oraz przydatne kalkulatory zakładów.

W zakładach bukmacherskich koniecznie trzeba wiedzieć jak obstawiać legalnie. Aby w Polsce legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie z odprowadzonym podatkiem do Skarbu Państwa, trzeba korzystać tylko z usług bukmacherów, którzy posiadają licencję na organizację zakładów wzajemnych na terenie Polski. Dokument jest wydawany przez Ministerstwo Finansów i aby go zdobyć, trzeb spełnić szereg restrykcyjnych norm. Wspomniani wyżej bukmacherzy Fortuna, STS i Forbet posiadają niezbędne licencje. Wszystkie trzy firmy to renomowane i leglanie działające podmioty.

Przed zawarciem jakiegokolwiek zakładu należy mieć na uwadze, że zakłady bukmacherskie to hazard i są dozwolone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę