Narew lepsza w sparingu od III-ligowego Sokoła

Piłka nożna 28 stycznia 2023 11 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Sokół Ostróda 3:1 w meczu sparingowym, który rozegrany został w sobotnie popołudnie.

Sokół to spadkowicz z II ligi, po rundzie jesiennej ósma ekipa III ligi gr. 1. W meczu, który odbył się w Ostródzie, górą była jednak ostrołęcka Narew.

Do przerwy było 1:1 - dla Narwi gola strzelił Kamil Jastrzębski, a dla Sokoła trafił Damian Lubak. Po przerwie Narwianie zdobyli dwa gole za sprawą obcokrajowców: do siatki trafił nowy nabytek Bruno, a także testowany ofensywny pomocnik, występujący ostatnio w ekstraklasie swojego kraju.

...
15:38, 28 stycznia 2023

K

Narew wygrywa z rezerwami 3 ligowego Sokola tak  powinien brzmieć tytuł a nie sztucznie naciąganie....

Rules

Nie polemizuj z idiotą, "K" i tak tego nie pojmie.

ocena: 43%         zgłoś
...
17:40, 28 stycznia 2023

K ma rację Narew grała sparing z ludźmi którzy zostali na miejscu bo pierwsza drużyna grała sparing z drugoligowcem

ocena: 63%         zgłoś
...
17:42, 28 stycznia 2023

Do wyżej

Sokół grał na wyjeździe z Olimpią Elbląg...90 minut wynik meczu i składy na stronie. A z kim grała więc Narew? Z juniorami

ocena: 58%         zgłoś
...
17:56, 28 stycznia 2023

KIBIC

Sparing to sparing. Najważniejsze, że wybiegane i można się przyjrzeć zawodnikom. Wynik to drugorzędna sprawa.

skąd tu tyle hejterów? :)
apeluję aby trzeba się było podpisywać np. kontem z FB. Od razu będzie mniej bo wielu jest mocnych w gębie anonimowo a na żywo by wiele rzeczy im przez buzię nie przeszło

ocena: 50%         zgłoś
...
12:33, 29 stycznia 2023

Sokół

Tytuł nagłówka jest śmieszny tu nie grała 3 ligowa drużyna, która pokonała Olimpię Elbląg w sparingu w tym samym dniu z 23 osobową kadrą,a zawodnicy i juniorzy i testowani i ci co nie mieszczą się na codzien do kadry Sokoła . Nie budujcie fałszywych relacji. Jeżeli przyjadą ludzie ze środowiska Legii czy z jej akademii juniorzy to napiszecie, że pokonaliście extraklasową Legię? Co za prymitywy , sokół niema drugiej drużyny bo jest zbędna że względów osobistych i ekomicznych.. to ,że w Ostrołęce jest Narew 2 , której zawodnicy mają podpisane kontrakty z ogółem Narew a nie Narew 2 bo Narew 2 niema swojego zarządu.. więc pisanie takich głupot to pompowanie balona w środowisku społecznym. Narew 2 też nie pokonała Widzewa jak wcześniej widzieliśmy. W Ostrołęce przebywają młode grupy Widzewa U12 i U14 ludzie 😡

ocena: 40%         zgłoś