Narew Ostrołęka w formie. Pewna wygrana z Mszczonowianką!

Piłka nożna 24 września 2022 0 Komentarzy

Narew Ostrołęka zagrała kolejny bardzo dobry mecz. Podopieczni Tomasza Staniórskiego pokonali na wyjeździe Mszczonowiankę Mszczonów różnicą aż trzech goli w 9. kolejce IV ligi.

Wynik meczu otworzył niezawodny Bartłomiej Ziemak, który w 18. minucie wykorzystał rzut karny. Ziemak w tym sezonie jest ostoją Narwi i wykręca znakomite liczby, do tego zachowuje zimną krew przy "jedenastkach". Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Marcin Kraska.

W drugiej połowie śmielej starali się radzić sobie piłkarze Mszczonowianki, lecz dobrze w bramce spisywał się Shavketov. Mimo to, w 70. minucie Patryk Obiała strzelił kontaktowego gola. Będzie gorąco? Nic z tych rzeczy. Narwianie szybko otrząsnęli się po straconej bramce i podkręcili śrubę, co skutkowało golami Adama Zięby i Konrada Drężka w ostatnich fragmentach meczu.

Narwianie wygrali pewnie, zasłużenie i wysoko. Podopieczni trenera Staniórskiego złapali dobry rytm gry i radzą sobie z kolejnymi rywalami. Uzbierali już 11 punktów i przewaga nad strefą spadkową jest już dość bezpieczna.

Mszczonowianka Mszczonów - Narew Ostrołęka 1:4 (0:2)

Narew: Shavketov - Gałązka, Barciak, Niedźwiecki, Gromek, Białobrzeski, Trojanowski, Ziemak, Kraska, Budniak, Jastrzębski. Zagrali również: Dąbrowski, Karwowski, Zięba, Żyznowski, Drężek.