Narew Ostrołęka zagra w klubowych mistrzostwach świata!

Inne 18 listopada 2021 0 Komentarzy

Narew Ostrołęka weźmie udział w klubowych mistrzostwach świata FIFA Club Series, jako jeden z jedenastu reprezentantów Polski. Czy uda się osiągnąć kolejne sukcesy na arenie e-sportowej?

Klub Narew Ostrołęka realizuje się nie tylko na piłkarskim boisku, ale też w dziedzinie e-sportu. Rok temu Narwianie grający w FIFA 21 wygrali regionalny etap ePucharu Polski - pisaliśmy o tym tutaj.

Teraz przyszedł czas na występy na arenie międzynarodowej! A konkretnie - w rozgrywkach FIFA Club Series.

- Z Polski swoje drużyny, oprócz Narwi, zgłosiły następujące kluby: Legia Warszawa, Wisła Kraków, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polonia Bytom, Korona Kielce, Widzew Łódź, Zawisza Bydgoszcz oraz mniej znane Rozbark Bytom i Klif Chlapowo. Do tego klub esportowy Illuminar Gaming - poinformowała oficjalna strona ostrołęckiej Narwi.

Narew reprezentować będą bracia Michał i Mateusz Lauer. Obaj to doświadczeni gracze z sukcesami w Polsce - czy uda im się zajść daleko w rozgrywkach FIFA Club Series? Przekonamy się wkrótce. Na pewno rywalizować można z ciekawymi markami, np. z Wielkiej Brytanii (przykładowo: z Manchesterem City). Powodzenia!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.