Narew przywiozła trzy punkty z Nasielska

Piłka nożna 11 maja 2024 6 Komentarzy

Zdecydowana większość meczu w Nasielsku nie przyniosła większych emocji, ale ostatnie minuty zrekompensowały to kibicom z nawiązką. Narew Ostrołęka przywiozła 3 "oczka" po wygranej ze Żbikiem Nasielsk na wyjeździe.

Do 86. minuty w Nasielsku mieliśmy nudne 0:0, ale zawodnicy obu drużyn w końcówce zadbali o to, by było o czym mówić. Najpierw Wesley był faulowany w polu karnym, a bramkę z jedenastki zdobył Olesiński. Minutę później asysta Wesleya i gol Dominika Borowieckiego. W końcu strzał Świderskiego i było 3:0! Cztery minuty, trzy gole - to była zabójcza końcówka Narwi. Gospodarze odpowiedzieli jeszcze bramką z rzutu wolnego.

Żbik Nasielsk - Narew Ostrołęka 1:3 (0:0)

• 0:1 Olesiński '86
  • 0:2 Borowiecki '87
  • 0:3 Świderski '90
  • 1:3 (Żbik) '90+3