Tydzień pełen sprawdzianów. Narew w większości zwycięska

Piłka nożna 18 lutego 2023 1 Komentarz

To był pracowity tydzień Narwi Ostrołęka, pełen cennych sprawdzianów. Niebiesko-czerwoni, zarówno pierwsza, jak i druga drużyna, sprawdzali swoją formę i te sprawdziany wypadły w zdecydowanej większości bardzo pozytywnie.

W środowe popołudnie zawodnicy Narwi II Ostrołęka oraz juniorzy zagrali ze Świtem Baranowo. Grali głównie ci zawodnicy, którzy w dotychczasowych sparingach występowali mniej. Świt wygrał ten mecz 1:0 po bramce Roberta Kowalczuka.

Narew II Ostrołęka (I połowa): Stolarczyk (40. Nadrowski) – Mahmoud, Opęchowski, F. Jastrzębski, Krawczyk, Klec, Ciecierski, Trzciński, Bąk, Miłoszewski, Grodzki.

Narew Ostrołęka – juniorzy (II połowa): Stolarczyk – Bandorowicz, Dębek, Ka. Drężek, Gorzęba, Zera, Fabiański, K. Białobrzewski, Grądzki, Mieczkowski, Dobkowski. Oraz: Zakrzewski, Rogala.

Świt Baranowo: Bartłomiej Zembrzuski, Marcin Tabaka, Damian Dąbrowski, Paweł Dziekoński, Kamil Gacioch, Jakub Jurewicz, Eryk Brodowski, Karol Dawid, Łukasz Olkowski, Marcin Dobrzyński, Robert Kowalczuk. Grali też: Adam Gacioch, Bartłomiej Grabowski, Wojciech Gąska, Piotr Abramczyk, Igor Bieniek, zawodnik testowany.

W czwartek Narew II zmierzyła się w sparingu z Rzekunianką Rzekuń. Skończyło się wynikiem 3:1 dla Narwi, choć do przerwy to Rzekunianka prowadziła 1:0. Gole dla niebiesko-czerwonych strzelili Kacper Bąk, Kacper Ciecierski i Mikołaj Banach.

Narew II Ostrołęka: Stepnowski (46. Stolarczyk) – Kubeł (46. Mahmoud), Szmigiel, Opęchowski, Miłoszewski – Białobrzeski (46. F. Jastrzębski) – Bieńkowski (46. Białobrzewski), Ciecierski, Banach, Bąk (65. Krawczyk) – Zięba (46. Borowiecki).

Pierwszy zespół Narwi swoje sparingi rozegrał w sobotę. Oba zakończyły się zwycięstwami. Najpierw Narwianie zmierzyli się z liderem IV ligi podlaskiej ŁKS Łomża i wygrali ten test-mecz 2:0. Obie bramki strzelił Iwan Budniak, w 73. i 78. minucie.

Narew Ostrołęka: Shavketov – Gromek, Ochrimenko, Cassio, Gałązka – Ciężar (46. Trojanowski), Białobrzeski (46. Faracov), Vilela – Budniak, Olesiński (70. Domian), K. Drężek.

W drugim sparingu Narew wygrała z juniorami ŁKS-u aż 6:0. Tym razem strzelali Kamil Jastrzębski (dwa razy), Bruno Vilela (dwa razy), Orchan Faracov i Maciej Kubeł.

Narew Ostrołęka: Stolarczyk – Szmigiel, Barciak, Trojanowski (46. Ciężar), Kubeł – Dąbrowski, Faracov (46. Białobrzeski), Zięba – Jastrzębski, Domian (25. Bruno (65. Miłoszewski)), Bieńkowski.