Narew sparowała z KS Śniadowo

Piłka nożna 05 marca 2018 15 Komentarzy

Piłkarze Narwi Ostrołęka na kolejne spotkanie sparingowe pojechali do Łomży. Zmierzyli się tam z drużyną KS Śniadowo.

W pierwszej połowie Narwianie szybko objęli prowadzenie po golu Marcina Kobrzyńskiego. Następnie inicjatywę przejęli piłkarze KS-u,  co skończyło się strzeleniem przez nich dwóch bramek. Jeszcze przed przerwą samobójczy gol dał Narwi wyrównanie. W drugiej połowie padła już tylko jedna bramka - strzelili ją gracze ze Śniadowa i KS wygrał ten mecz 3:2.

Piłkarzom Narwi Ostrołęka do rozegrania pozostały jeszcze dwa spotkania sparingowe przed startem rundy wiosennej. Narew zmierzy się w nich z KS CK Troszyn i WKS Rząśnik.

KS Śniadowo – Narew Ostrołęka 3:2 (2:2)
Bramki: P. Zalewski, Boroń, Bruliński – Kobrzyński, samobójcza

Narew Ostrołęka: Woźniak – Dziczek, A. Mierzejewski, Przyborowski – Bolc, Jóźwiak, Chorążewicz, Gontarz, Wysocki – Markowski, Kobrzyński. Oraz: Dudek – K. Godlewski, Chaberek, Popieniek, Choroszewski, Piasecki, Krejszeff.