Narew sparowała z trzecią drużyną IV ligi. Padł remis

Piłka nożna 22 lutego 2020 2 Komentarze

Narew Ostrołęka zremisowała z Wissą Szczuczyn 1:1 w spotkaniu sparingowym, jakie rozegrano w piątek 21 lutego w Ostrołęce. Bramkę dla Narwi strzelił Przemysław Olesiński.

Dla lidera ligi okręgowej był to już siódmy sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Wcześniej Narew osiągnęła następujące wyniki - 2:4 z KS Wasilków, 4:2 z Nadnarwianką Pułtusk, 1:2 z Rzekunianką Rzekuń, 2:3 z MKS Przasnysz, 0:2 z KS Śniadowo i 1:3 z Makowianką Maków Mazowiecki. Kolejny rywal - Wissa Szczuczyn - to trzecia ekipa podlaskiej IV ligi.

W 18. minucie po błędzie bloku defensywnego Narwi goście wyszli na prowadzenie. Jednak Narew szybko otrząsnęła się po stracie gola i już minutę później było 1:1, gdy Przemysław Olesiński wpisał się na listę strzelców. Taki wynik utrzymał się już do końca spotkania. Jak to bywa w sparingach, była to dobra okazja do podtrzymania rytmu meczowego.

Narew zagrała w składzie: Radczenko – Ochrimenko, Pełtak, Borkowski, Cychol – Mocarski, Gontarz, Strzeżysz, Jastrzębski – Marczak, Olesiński. Oraz: Stepnowski – Cendrowski, Kuzia, Karwowski, Kiernozek, Niedźwiecki, Turek, Dąbrowski, Popieniek, Białobrzeski, Jóźwiak.