Narew testuje: zawodników i warianty gry

Piłka nożna 09 lutego 2019 14 Komentarzy

Piłkarze Narwi Ostrołęka sparowali dziś przy ul. Witosa z ekipą Iskry Krasne, występującą w lidze okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Dariusza Narolewskiego przegrali 1:2.

Na pierwszego gola w tym meczu czekaliśmy do 40. minuty, jednak bramkę strzelili goście. W drugiej połowie błąd obrońcy Narwi zawodnik Iskry wykorzystał bez namysłu i było już 2:0 dla przyjezdnych. Narew dopięła swego i strzeliła kontaktową bramkę, ale dopiero w 87. minucie - strzelcem był powracający Adrian Piersa. Mógł on zostać jeszcze większym bohaterem, bowiem w 90. minucie miał okazję wyrównać, zabrakło niewiele. Narew przegrała ten mecz 1:2.

Krótko mówiąc - dalszy ciąg testowania - i zawodników, i wariantów gry. Kolejny taki test 17 lutego z Orlętami Czyżew (nie jak pierwotnie zapowiadano - KS Śniadowo).

Narew Ostrołęka zagrała w składzie: Zawodnik testowany – zawodnik testowany, Pełtak, zawodnik testowany, Popieniek – Kuzia, Markowski, Bednarczyk, Gontarz, Karwowski – Dąbrowski II. Po przerwie zagrali też: Stepnowski – Jóźwiak, Mierzejewski, Sobotka, Dworecki, Piersa oraz siedmiu testowanych zawodników. W kadrze także: Dulewicz, Sumara, Żendzian.