Narew wygrywa w Pucharze Polski. Na boisku... trener

Piłka nożna 15 września 2021 4 Komentarze

Narew Ostrołęka pokonała Iskrę Krasne 4:0 w 4. rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Narwianie zagrają w ćwierćfinale, który zaplanowano na 29 września.

W 28. minucie Narew objęła prowadzenie po rzucie wolnym. Wrzucał Damian Gałązka, a Adam Szklanko najlepiej odnalazł się w polu karnym gospodarzy - dołożył głowę i przy bliższym słupku pokonał bramkarza rywali.

Druga bramka dla Narwi padła już w drugiej części gry. W 56. minucie Adam Szklanko otrzymał doskonałe prostopadłe podanie, które kompletnie zmyliło linię obrony Iskry. Szklanko minął jeszcze bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.

W 70. minucie meczu na boisku pojawił się... trener Narwi Andrzej Sieradzki. Już cztery minuty później znakomicie wyprowadził piłkę z własnej połowy, posyłając w bój Macieja Staszczuka. Na przedpolu interweniował bramkarz Iskry, ale zrobił to w fatalny sposób, Staszczuk przejął piłkę i dopełnił formalności. Duet Sieradzki - Staszczuk zapewnił jeszcze Narwi bramkę na 4:0 w 90. minucie. Takim wynikiem zakończy sie mecz i niebiesko-czerwoni zameldowali się w kolejne rundzie.

Iskra Krasne – Narew Ostrołęka 0:4 (0:1)
Bramki: Szklanko 28, 56, Staszczuk 74, 90

Narew Ostrołęka: Radczenko – Banach (70. Babicz), Kaczorek, Ochrimenko, Kubeł – Białobrzeski (70. Sieradzki), Dąbrowski (46. Szmigiel) – Szklanko (76. B.Bieńkowski), Karwowski, Gałązka (65. Ziemak) – Staszczuk.