zdjecie 2298
zdjecie 2298

Narew wyjedzie tuż za miedzę

Piłka nożna 08 września 2017 3 Komentarze

W 3. kolejce B Klasy piłkarzy Narwi Ostrołęka czeka ciekawy wyjazd do pobliskich Ołdak, gdzie już czeka miejscowy ULKS. Mecz rozegrany zostanie w sobotę o godz. 17.00. Dla podopiecznych Rafała Koska będzie to szansa na szybkie zapomnienie o derbowej porażce i zainkasowanie cennych punktów.

Zadanie pokonania ULKS-u Ołdaki nie będzie jednak takie łatwe, bowiem młodzi piłkarze z gminy Rzekuń również mają coś do udowodnienia. W pierwszej kolejce ULKS dał sobie wydrzeć zwycięstwo, bo mimo prowadzenia 3:1 z GLKS Lelis mecz zakończył się wynikiem 3:3, a w drugiej serii gier przyszła już zdecydowana porażka 2:6 z Mystkówcem. Zespół z Ołdak składa się głównie z młodzieży z roczników 2000-2002, wspartej kilkoma zawodnikami doświadczonymi (Bielski, Brzostek, Żebrowski), bardziej doświadczonymi (Łukasz Kulik - rocznik 1980, zbieżność nazwisk nieprzypadkowa) czy ultradoświadczonymi
(Stanisław Stworzyjan - rocznik 1967).

Narwianie mogą jednak czuć się podrażnieni porażką 1:3 z Koroną II Ostrołęka. Do tego nie dochodzi daleki wyjazd, bo Ołdaki leżą tuż koło Ostrołęki, więc za niebiesko-czerwonymi podążą też pewnie kibice. Piłkarsko też wydaje się, że więcej argumentów ma Narew, ale... za Ołdakami może przemawiać miejscowa murawa. Piłkarze Narwi raczej nie są przyzwyczajeni do takich boisk, gdyż trenują na dużo lepszych płytach w Ostrołęce. W dodatku ULKS w meczu z Lelisem pokazał, że potrafi "siąść" na przeciwniku w pierwszej połowie, do tego całkiem sprytnie wychodziło im wykonywanie stałych fragmentów gry - po jednym z rzutów wolnych padła bramka.

Mecz na malowniczym obiekcie w Ołdakach rozegrany zostanie w sobotę 9 września o godz. 17.00. Futbolowych turystów, kibiców Narwi i ciekawych emocji w B Klasie serdecznie zapraszamy.

ULKS Ołdaki

Mecze: 2
Zwycięstwa: 0
Remisy: 1
Porażki: 1
Bramki: 5-9
Miejsce w tabeli: 10
Ostatni mecz: vs WKS Mystkówiec 2:6
Bilans u siebie: 1 mecz, 1 remis, bilans bramek 3:3

MZKS Narew 1962 Ostrołęka

Mecze: 2
Zwycięstwa: 1
Remisy: 0
Porażki: 1
Bramki: 5-3
Miejsce w tabeli: 4
Ostatni mecz: vs Korona II Ostrołęka 1:3
Bilans na wyjeździe: brak

 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
00:49, 09 września 2017

Ołdaki

Zobaczycie że Oładki urwą im pkt. Obstawiam 2-2


...
12:27, 09 września 2017

Nowa Wieś Wschodnia

Lepiej martw się o wynik Huragan-Korona. Tam jest twój  klub i tam obstawiaj.


...
13:09, 09 września 2017

c

na pewno nie urwą  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.