Narew wysoko zwycięża w pierwszym sparingu

Piłka nożna 25 stycznia 2015 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Rzekuniankę Rzekuń 6:0 w pierwszym meczu sparingowym w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Podopieczni Mariana Szaramy zaprezentowali się z dobrej strony i pewnie wygrali, aplikując rywalom sporo bramek.

Do przerwy niebiesko-czerwoni prowadzili 2:0 po golach, które zaliczyć można było do tych z gatunku widowiskowych. Najpierw bramkarza gości pokonał Bartosz Pędzich, po czym jego wyczyn skopiował doświadczony lewy obrońca Wojciech Skorupka.

Kolejne bramki padały już po przerwie. Strzelali je Daniel Chromik, Piotr Kubat, Piotr Pałaszewski i Tomasz Jóźwiak. Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa młodych graczy z rocznika 1998, którzy pokazali, że należy liczyć się z nimi w walce o pierwszy skład.

Kolejny domowy mecz sparingowy Narwi już w przyszłą sobotę, 31 stycznia, na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu przy ul. Witosa, najprawdopodobniej o godzinie 10.00. Przeciwnikami będą zawodnicy Warmii Grajewo, grający obecnie w III lidze.

Narew Ostrołęka - Rzekunianka Rzekuń 6:0 [2:0]

Narew Ostrołęka: Rymek – Gawrych, Parzych, Pełtak, Skorupka – Sowa, Gałązka, Pa.Kruk – Chromik, Pędzich, Kubat. Grali też: Kruczkow – Kopeć, Podgajny, Strzeżysz, Pałaszewski, Jóźwiak, Prz.Kruk, Knap.

Rzekunianka Rzekuń: Woźniak, Tyszka – Kucisz, Zięba, Olbryś, Kruczyński, Dobkowski, Sakowski, Choroszewski, Witkowski, Rańko i sześciu testowanych graczy.