zdjecie 8073

Narew wzmocniona i gotowa do sezonu

Piłka nożna 13 sierpnia 2018 3 Komentarze

Narew Ostrołęka pokonała KS Wąsewo 5:0 w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Narwianie pokazali, że są w dobrej formie, a do tego ogłosili dwa kolejne wzmocnienia: w niebiesko-czerwonych barwach występować będą Kacper Krawul i Mateusz Pełtak.

Narew Ostrołęka pokonała KS Wąsewo 5:0 w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Narwianie pokazali, że są w dobrej formie, a do tego ogłosili dwa kolejne wzmocnienia: w niebiesko-czerwonych barwach występować będą Kacper Krawul i Mateusz Pełtak.

Bramki dla Narwi w ostatnim sparingu przed ligą strzelali Piotr Dąbrowski II, Emil Chorążewicz, Jakub Grzyb i Alan Bednarczyk. Zwycięstwo cieszy, bowiem KS Wąsewo to ligowy rywal Narwi, z którym ostrołęczanie zmierzą się w ósmej kolejce rozgrywek ligowych.

Narew Ostrołęka – KS Wąsewo 5:0 (1:0)
Bramki: Dąbrowski II 25, 47, Chorążewicz 71, Grzyb 78, Bednarczyk 86

Narew Ostrołęka: Woźniak – Dziczek, Lutrzykowski, Dąbrowski, Dworecki – Chorążewicz, Jóźwiak, Bednarczyk, Gontarz – Markowski, Dąbrowski II. Oraz: Grzyb, Kobrzyński, Przyborowski, Pełtak.

Bilans przedsezonowych sparingów Narwi przedstawia się następująco:

vs KS CK Troszyn 3:4
vs Orzyc Chorzele 6:1
vs Orz Goworowo 8:0
vs Bartnik Myszyniec 4:3
vs Makowianka Maków Maz. 0:3
vs Mazowsze Jednorożec 5:4
vs KS Wąsewo 5:0

W siedmiu spotkaniach sparingowych Narwianie odnieśli 5 zwycięstw, przegrali 2 razy.

Był ostatni sparing przed ligą, czas też na transfery. W zespole Narwi pojawiło się dwóch zawodników, którzy stanowić mogą o sile tej drużyny. Pierwszy z nich to 22-letni Kacper Krawul, który ma już za sobą występy w ostrołęckich klubach, także na poziomie IV ligi. W Narwi zagra także bardziej doświadczony Mateusz Pełtak. 29-letni obrońca ostatnimi czasy był bez klubu, wcześniej grał m.in. dla Tęczy Łyse, obu ostrołęckich klubów czy też Ostrovii Ostrów Mazowiecka.

Narew Ostrołęka swój pierwszy mecz ligowy rozegra w sobotę 18 sierpnia o godz. 10.00 na stadionie przy ul. Partyzantów. Rywalem będzie Orzeł Sypniewo. Z kolei już w tę środę - 15 sierpnia - Narew zmierzy się u siebie z Wymakraczem Długosiodło w Pucharze Polski COOZPN. Mecz przy Partyzantów o godz. 17.00.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
18:45, 13 sierpnia 2018

komunikat 1

Apel do kibiców mieszkańców pow. ostrołęckiego i najbliższych sąsiadów
W związku z przywróceniem  Świtu Baranowo do A-klasy, zwalnia się miejsce w B-klasie.  Jest obecnie 11 zespołów. Dobrze aby było ich tu 12. Dlatego zwracamy się do mieszkańców ; Dylewa, Obierwi, Łęgu, Olszewo-Borek, Czerwina,  Borawe, Nowej Wsi Kościelnej, Lipnik, Wykrotu, Łyse, Czarnia  k. Myszyńca i z samej Ostrołęki lub innych zainteresowanych miejscowości wokół miasta, aby zgłaszali swój udział w rozgrywkach 2018/2019 w B-klasie grupa ostrołęcka. Jeżeli byłby większy odzew
i zainteresowanie, dla pozostałych zespołów można by było powołać C-klasę z terenu powiatu ostrołęckiego i najbliższych miejscowości wokół niego.


...
23:40, 13 sierpnia 2018

Olek

Proponuje skoro Narew tyle
Mamwzmocnien i młodzieży aby zgłosiła drugi zespół w b klasie.  


...
06:44, 14 sierpnia 2018

Do Olka

Kasa... :(  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.