Narew zagra z Wąsewem. Świetna niespodzianka dla kibiców!

Piłka nożna 05 października 2018 4 Komentarze

Już jutro piłkarze Narwi Ostrołęka zmierzą się z KS Wąsewo w kolejnym meczu A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Emocje piłkarskie są pewne, ale oprócz tego na kibiców czeka wyjątkowa niespodzianka. Do wygrania będzie możliwość bezpłatnego wypożyczenia samochodu na weekend.Narew Ostrołęka zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli A Klasy z dorobkiem 14 punktów w 7 meczach (4 zwycięstwa, 2 remisy i porażka). Z kolei KS Wąsewo jest na 10. miejscu z 8 punktami (2 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki). Faworytem tego meczu wydaje się Narew, ale jak będzie, przekonamy się już jutro.

Na mecz warto przyjść także ze względu na konkurs - do wygrania jest samochód na weekend!

Aby go wygrać wystarczy na meczu Narwi nabyć cegiełkę na wsparcie działalności klubu, bądź zakupić cegiełkę w postaci klubowego gadżetu (np. szalik, kubek, smycz, itd.). Wylosowany zwycięzca konkursu będzie mógł zgłosić się po pojazd do salonu OSCARa w następny piątek, a zdać go będzie musiał w poniedziałek około godziny 9:00, kiedy otwierany jest salon. Co ważne, konkurs będzie już obecny na każdym meczu domowym Narwi.

Mecz Narew Ostrołęka - KS Wąsewo w sobotę 6 października o 15.00 na stadionie przy ul. Partyzantów. Zapraszamy serdecznie!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
12:47, 06 października 2018

Gość

Tylko 3 pkt!!!

ocena: -         zgłoś
...
17:38, 06 października 2018

gość przejazdem przez O.

Wygrali ten pojedynek 2:1. Ale chyba już zadyszka w zespole.Bez wzmocnień na wiosnę nie widzę ich w LO, chyba,że przejdą pomyślnie baraże.Przegrana,remis, minimalna wygrana,a przed zespołem Konopki-wyjazd i Pokrzywnica-wyjazd. To będą mecze prawdy tej jesieni. A co dalej to zobaczymy, czy ten klub jest przygotowany do gry w LO pod każdym względem.  Jak na razie przeciętnie, ale w są w czołówce tabeli.

ocena: -         zgłoś
...
18:11, 06 października 2018

promocja?

Lepsza byłaby promocja wygrana po leasingowego samochodu fiat z komisu Oscara !
Cóż to jest 3 dni i jeszcze za własne paliwo, a formalności tysiące z tymi wypożyczeniami.
Większość ma już swoje 4 kółka,tylko dla młodych to może być atrakcją. Ale po 3 dniach, jeżdżenia to i w komisie ten samochód będzie słabo  się reprezentował.

ocena: -         zgłoś
...
21:47, 06 października 2018

Gość

Laskowski skoncz komentowac

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.