Narew zakończy jesień meczem z Escolą. Niespodzianka dla kibiców!

Piłka nożna 18 listopada 2022 0 Komentarzy

Narew Ostrołęka rozegra ostatni mecz w rundzie jesiennej w sezonie 2022/23. Niebiesko-czerwoni w sobotę o 13:00 na stadionie przy ul. Witosa podejmą Escolę Varsovia. To idealna okazja na przełamanie, bowiem goście są najsłabszą drużyną ligi. Klub przygotował niespodziankę dla kibiców.

- Dla wszystkich kibiców, którzy mimo chłodnej pogody zdecydują się przyjść na Witosa i zobaczyć mecz na żywo, przygotowaliśmy mała niespodziankę – podczas meczu na trybunach pojawią się zawodnicy, którzy tym razem nie zmieścili się do meczowej kadry i wręczać będą klubowe gadżety. To symboliczne podziękowanie za wspieranie nas przez cały rok - poinformowano na stronie Narwi.

Na pewno z tego powodu warto przyjść na stadion przy Witosa.

Sam mecz również zapowiada się ciekawie. Narew nie wygrała w lidze od końca września i będzie chciała optymistycznym akcentem zakończyć ten rok, być może wydostając się z 16. miejsca. W ostatnich tygodniach Narwianie narzekali na urazy, sporo było zawieszeń za kartki, a to przełożyło się na słabe wyniki. Czas na to, by powiało choć odrobiną optymizmu.

Mecz Narew - Escola 19.11.2022 r. o godz. 13:00 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce. Wstęp 10 zł, za darmo wchodzą: osoby do 12 roku życia, członkowie Klubu Kibica Narwianie oraz grupy zawodników z klubów z Ostrołęki i regionu.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.