Narew zremisowała z Rzekunianką

Piłka nożna 21 lipca 2022 8 Komentarzy

Narew Ostrołęka i Rzekunianka Rzekuń zmierzyły się w środę w meczu sparingowym na stadionie przy ul. Partyzantów w Ostrołęce. Skończyło się remisem 1:1.

Dla obu drużyn jest to pierwsza faza przygotowań do sezonu. Narew grała do tej pory tylko gierkę wewnętrzną, z kolei dla Rzekunianki był to pierwszy sparing. Co ciekawe, mimo środka tygodnia, nie brakowało publiki, która zechciała obejrzeć test-mecz:

zdjecie

Narwianie wyszli na prowadzenie w pierwszej połowie. Iwan Budniak dograł do Bartłomieja Ziemaka, a ten umieścił piłkę w bramce. Do przerwy 1:0, a po przerwie trenerzy rotowali składem, dając szansę większej ilości zawodników. Ostatecznie skończyło się 1:1, bo w 88. minucie do siatki trafił Szymon Szczepanek.

Narew zagrała w składzie: Shavektov – Karwowski, Ochrimenko, Dąbrowski, K. Drężek – Gałązka, Ziemak, Kraska, Zębrzuski – Budniak, Jastrzębski. W drugiej połowie cały inny skład, w tym testowani zawodnicy.