Narodowy Dzień Sportu i Europejski Tydzień Sportu. Zaprasza UKS Clan Ostrołęka

Inne 20 sierpnia 2021 1 Komentarz

Dla wszystkich kochających sport nadchodzi – Narodowy Dzień Sportu oraz Europejski Tydzień Sportu. Już za miesiąc, odbędzie się 9. edycja tego święta, do którego również włącza się UKS Clan Ostrołęka. W całej Polsce, na wsiach, w miasteczkach i dużych miastach, każdy chętny i każda chętna będą mogli wziąć udział w bezpłatnych treningach. Wydarzenie jest współfinansowane przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, które jest Narodowym koordynatorem.

Dla wszystkich kochających sport nadchodzi – Narodowy Dzień Sportu oraz Europejski Tydzień Sportu. Już za miesiąc, odbędzie się 9. edycja tego święta, do którego również włącza się UKS Clan Ostrołęka. W całej Polsce, na wsiach, w miasteczkach i dużych miastach, każdy chętny i każda chętna będą mogli wziąć udział w bezpłatnych treningach. Wydarzenie jest współfinansowane przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, które jest Narodowym koordynatorem.

UKS Clan w Ostrołęce zaprasza również na nieodpłatne zajęcia lekkoatletyczne w poniedziałek, wtorek, czwartek - w godzinach 16:30 -17:00 realizowane w ramach dofinansowania  z MSDNiS na program „Klub 2021” oraz Miasta Ostrołęki. Szczegółowe informacje na stronie: uks-clan.cba.pl, www.narodowydziensportu.pl i www.testcoopera.pl.

W ramach Narodowego Dnia Sportu do 9 września potrwają na naszych zajęciach eliminacje w testach sprawności fizycznej. Do finału awansuje 5 najlepszych dziewcząt i chłopców. Wyłonienie finalistów odbędzie się 23-25 września 2021. Zwycięzcy nagrodzeni zostaną podczas Testu Coopera, który odbędzie się 25 września 2021 na stadionie miejskim w Ostrołęce.

Włączmy się do ogólnoeuropejskiej akcji #BeActive (Bądź aktywny) w Europejskim Tygodniu Sportu odbywającego się w dniach 23-30 września 2021 roku. Podczas ETS  25 września zapraszamy na TEST Coopera.

Patronat nad imprezą objęli: Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik, Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki, Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł, Dyrektor Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego wraz ze Szkołą Promocji Zdrowia w Ostrołęce, Paweł Rafał Natkowski.

Test Coopera to 12-minutowa próba biegowa pozwalająca ocenić wydolność organizmu.  Test skierowany jest do Wszystkich zarówno do doświadczonych jak i początkujących zawodników, nie zależnie od wieku, pochodzenia społecznego, czy też sprawności fizycznej. Można biec, truchtać, maszerować, byleby na nogach. Jeżeli uczestniczyłeś już w teście wcześniej przyjdź i spróbuj pobić swój dotychczasowy wynik.  Bądźmy aktywni, aby poprawić swoje zdrowie fizyczne, psychiczne i zintegrować się społecznie.

Udział w Teście jest również nieodpłatny

Uczestnicy otrzymają pamiątkowe certyfikaty z wynikiem Testu, czekają  również nagrody niespodzianki.

zdjecie

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
09:25, 23 sierpnia 2021

fdg

nadal nie ma ostrołęki na stronie test coopera

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.