Nasi na testach w Jagiellonii!

Piłka nożna 25 lutego 2019 6 Komentarzy

Po tym jak z Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej do Jagiellonii Białystok przeszedł Miłosz Skowronek, zaproszenie na testy otrzymało kolejnych trzech piłkarzy z APN. Wzięli oni udział w meczu sparingowym.W ubiegłą sobotę zawodnicy APN Bartłomiej Krasiewicz, Adam Zięba i Aleksander Borkowski wzięli udział w meczu sparingowym, w którym Jagiellonia pokonała Ursusa Warszawa aż 9:2. Co ciekawe, Borkowski wpisał się na listę strzelców, podobnie jak niedawno wytransferowany do Jagi Miłosz Skowronek.

Kto wie, być może testy zaowocują kolejnymi transferami na Podlasie? Chłopcom pozostaje życzyć jak najlepszej ścieżki rozwoju. Oby się wiodło!

fot. apn.ostroleka.pl

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
14:38, 25 lutego 2019

Buuuu

I po to daje się kaskę na APN, by zasilali obce kluby.

ocena: -         zgłoś
...
17:50, 25 lutego 2019

Bez urazy i uszczypliwośc

Tłumaczenie ze tam jest lepsze szkolenie i lepsze możliwości do mnie nie dociera. Zarząd powinien skupić się na szkoleniu trenerow i polepszeniu szkolenia w klubie, to trener powinien być bardziej szkolony niż zawodnik ,dzieciaki powinny stad wypływać jako 16-18 latkowie a nie 12-14. Ale to tylko zdanie jednego z odważniejszych rodziców którym nie podoba się szkolenie w klubie.  

ocena: -         zgłoś
...
18:04, 25 lutego 2019

Gość

przeciez to o to chodzi, zeby mieli mozliwosc gry w jak najlepszej lidze a jagiellonia ma swietna szkolke i stawia na mlodziez. jak dla mnie to jest bardzo dobry kierunek

ocena: -         zgłoś
...
18:50, 25 lutego 2019

Kibic

A to kierunek się zmienił?  Już nie Legia ,co na to wierni kibice Narwi,przecież Jaga jest ble , tylko Legia . Zmieni jak chorągiewka na wietrze.  

ocena: -         zgłoś
...
21:16, 25 lutego 2019

tomek

Wierni , starzy kibice NARWI wiedzą, że tylko WISŁA, WIDZEW, JAGIELLONIA

ocena: -         zgłoś
...
22:32, 25 lutego 2019

Gość

ale jestescie zawistni to są dzieci dlaczego tak im zle zyczycie czy legia czy jaga chodzi o to żeby dzieciak czegos wiecej się naucczył można dużo dac przykładów jak np młody słowik gdzie sie wypromował i z kim zdobył mistrzostwo polski? powodzenia chłopaki

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.