Nasi strzelają w III lidze. Z przytupem rozpoczęli piłkarską wiosnę

Piłka nożna 05 marca 2023 1 Komentarz

Rozgrywki wznowiła III liga i już w pierwszej wiosennej kolejce w wyraźny sposób zapisali się piłkarze pochodzący z naszego regionu.

Jagiellonia II Białystok pokonała Wartę Sieradz 4:0, a jedną z bramek strzelił wychowanek Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej Radosław Zyśk. Trafił on dla Jagi w 21. minucie, otwierając wynik spotkania. Był to jego pierwszy gol w tym sezonie w III lidze.

To nie jedyny lokalny akcent w 18. kolejce III ligi gr. 1. Bramkę dla Legionovii Legionowo strzelił Bartosz Rymek, pochodzący z Nowej Wsi w gm. Olszewo-Borki. Legionovia pokonała 2:0 Pilicę Białobrzegi, a Rymek trafił do siatki w 72. minucie na 1:0. Bramkę zdobył sześć minut po wejściu na boisko i był to jego szósty gol w tym sezonie w III lidze.

A już za tydzień rozgrywki wznawia mazowiecka IV liga, gdzie będziemy emocjonować się meczami lokalnych drużyn: Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn.