Nie ma rzeczy niemożliwych! Młodziczki Nike Ostrołęka już w I lidze

Siatkówka 19 listopada 2023 2 Komentarze

Duży sukces odnotowały młodziczki Nike Ostrołęka. Drużyna prowadzona przez Dariusza Piersę i Aleksandrę Teodorską znakomicie zaprezentowała się w turnieju II ligi i wywalczyła upragniony awans.

fot. Nike Ostrołęka

Młode siatkarki Nike Ostrołęka podczas turnieju II ligi pokonały Lesznowolę 2:0, Saskę Warszawa 2:0 i Orlęta Reszel 2:1, a także przegrały 1:2 z MOS Wola Warszawa i 0:2 z Varsovią. Ostatecznie po bardzo emocjonującym turnieju drugie miejsce przypadło Nike, a to dał awans do I ligi!

Skład Nike: Bednarczyk A. -kpt., Siudek Z., Staśkiewicz N., Pajka M., Golan J., Zalewska M., Listwon M., Stolarczyk M., Kubeł A., Kwiatkowska E.

To nie koniec dobrych wiadomości: druga ekipa Nike awansowała z ósmej do siódmej ligi. Na Mazowszu w tym sezonie jest 12 lig młodziczek, rywalizuje aż 65 drużyn.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
21:28, 21 listopada 2023

Biedrona

Super, że po 3 latach młodziczki wróciły do 1 ligi. Pytanie czy ekipa jest wystarczająco mocna by awansować do półfinału. Zastanawia dlaczego dziewczyny pierwsze mecze dnia grają jakby siatka wisiała na 2,43m, a dopiero w kolejnych się rozkręcają.

ocena: -         zgłoś
...
09:07, 22 listopada 2023

Do niedoinformowanej Bied

Co zastanawia? Piły sok z gumijagód😉

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.