Nie przegap! Leśny bieg już 8 marca w Czarnowcu

Inne 23 lutego 2015 2 Komentarze

Grupa Biegowa Klubu Kolarskiego 24h i Lasy Państwowe Nadleśnictwo Ostrołęka serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w drugiej edycji „LeŚnego BieGu”, który odbędzie się 8 marca w Czarnowcu koło Ostrołęki.

Grupa Biegowa Klubu Kolarskiego 24h i Lasy Państwowe Nadleśnictwo Ostrołęka serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w drugiej edycji „LeŚnego BieGu”, który odbędzie się 8 marca w Czarnowcu koło Ostrołęki.

Bieg odbędzie się na dystansie 10km (4 pętle po 2,5km dla panów), 5km (2 pętle po 2,5km dla pań). Rozegrany zostanie także po raz pierwszy „BIEG LEŚNIKA” o puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Ostrołęka Pana Zdzisława Gadomskiego. Zwolenników Nordic Walking zapraszamy na marsz o długości 5km.

Opłata startowa za udział w biegu wynosi 35zł w przypadku wybrania pakietu z koszulką techniczną z logo biegu lub 10 zł bez koszulki, a także promocyjna opłata dla małżeństw 5+5=10zł przelewem na konto organizatora lub w dniu zawodów. Pracownicy Służb Leśnych startujący w Biegu Leśnika nie wnoszą opłat startowych (bez koszulki). W zamian każdy uczestnik otrzyma na mecie medal tematyczny za ukończenie biegu. Dla najszybszych zawodniczek i zawodników przewidziane są nagrody w postaci pucharów leśnych ufundowane przez Nadleśnictwo Ostrołęka.

Podczas biegu odbędą się także Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h w biegu długodystansowym (panie i panowie), wyłonimy także najszybciej biegającego leśnika, który zostanie nagrodzony pucharem przez Nadleśniczego. W trakcie tomboli rozlosowane będą również nagrody rzeczowe od Nadleśnictwa wśród biegaczy, którzy ukończą bieg. W Dniu Kobiet dla każdej zawodniczki organizator przewidział słodką niespodziankę.

Zapisy prowadzone są na stronie internetowej organizatora zawodów.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
15:20, 23 lutego 2015

pogodynka

A będzie ładna pogoda?
Kupiłam sobie ładne butki ale nie wiem czy ich nie ubłocę?
???


...
07:14, 26 lutego 2015

KK24h

26.02.2015
Uwaga zawodnicy rejestrujący się przez formularz!
Podczas rejestracji nie wysyłany jest obecnie link aktywacyjny.
Wystarczy odświeżyć stronę i już Wasze nazwisko pojawi się na liście startowej.
na liście startowej obecnie 51 osób - więc pobity już rekord z 2014r.
Cieszymy się, że lubicie aktywny wypoczynek :)
zapraszamy do zapisów: http://kk24h.pl/imprezy/pokaz/9Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.